,

Magdalena Ogórek żaliła się na antenie TVP. Została wyśmiana

26.05.2023 14:18

Magdalena Ogórek skrytykowała opozycję na antenie TVP Info. Gwiazda Telewizji Polskiej chyba nie spodziewała się, że jej słowa odbiją się takim echem. Wkróce została wyśmiana przez byłego współpracownika.

magdalena-ogórek-narzekała-na-antenie-tvp-została-wyśmiana
fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Ogórek zrobiła niesamowitą medialną karierę. Gwiazda wcielała się w pielęgniarkę w „Na dobre i na złe”, kandydowała na prezydentkę Polski, a ostatecznie została twarzą kanału „informacyjnego” Telewizji Polskiej. Niedawno pracownica TVP wylądowała na SOR-ze. Wkrótce okazało się, że miała nieszczęśliwy wypadek. Na szczęście szybko wróciła do zdrowia i powróciła na ekrany, by po raz kolejny uderzyć w polityków niesprzyjających PiS. Tym razem Ogórek musiała się jednak liczyć z odpowiedzią. Gwiazda została wyśmiana w sieci.

loader

Magdalena Ogórek narzekała na opozycję w TVP. Leszek Miller nie zostawił na niej suchej nitki

Praca w TVP Info podobno sporo Magdalenę kosztuje. W jednym z wywiadów Ogórek narzekała na sławę. - Płaci się cenę za utratę prywatności. (...) O tym często nie wiedzą ludzie, którzy są po tamtej stronie. Utrata anonimowości zdarza się raz, tego już nie cofniesz - mówiła.

Wkrótce pracownica Telewizji Polskiej zacisnęła jednak zęby i po raz kolejny przyjrzała się działalności polityków. Szczególnie mocno skupiła się rzecz jasna na opozycji. Niespodziewanie jej słowa, które padły na antenie TVP, skomentował jej były współpracownik, Leszek Miller.

- Pani Ogórek bardzo żaliła się w TVPiS, że zabrałem jej kiedyś zniżkę studencką na bilety i bardzo ciężko to przeżyła. Nie mogę sobie przypomnieć, czy ten dramat miał miejsce przed tym zdjęciem czy po… - zażartował na Twitterze i opublikował zdjęcie z czasów, gdy Magdalena Ogórek kandydowała na prezydentkę z ramienia SLD.

Leszek Miller zamknął jej usta? A może Magdalena Ogórek zdecyduje się odpowiedzieć na złośliwość?

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen

Logo radiozet Dzieje się