Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek miała poważny wypadek. Wyjaśniła, co jej dolegało

2 min. czytania
21.02.2023 11:25
Zareaguj Reakcja

Magdalena Ogórek jest jedną z najważniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. W ostatnich tygodniach prezenterka nie pojawiała się w pracy, a na swoim profilu na Instagramie wyznała, że miała wypadek. Co się stało?

Magdalena Ogórek
fot. Paweł Wodzynski/East News

Magdalena Ogórek miała poważny wypadek. Gwiazda TVP trafiła na SOR po groźnym upadku. W szpitalu stwierdzono, że ma wstrząs mózgu. Ogórek zdecydowała się opowiedzieć o tym przykrym doświadczeniu w rozmowie z Plejadą.

Zobacz także: Grażyna Wolszczak zachwyca się Julią Wieniawą. Zapomniała, co o niej mówiła?

Magdalena Ogórek miała poważny wypadek. Wyjaśniła, co jej dolegało

Magdalena Ogórek na początku lutego nie pojawiła się w pracy. Prezenterka poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że trafiła na SOR. Teraz zdecydowała się ujawnić, co jej dolegało. Okazuje się, że Ogórek nieszczęśliwie upadła i uderzyła się w głowę.

Redakcja poleca

- Rzeczywiście wydarzył mi się wypadek z tej kategorii, z których człowiek nie chciałby, żeby się zdarzały, bo są zupełnie niepotrzebne. W dużym skrócie — potknęłam się i niefrasobliwie uderzyłam głową o krawędź, bardzo ostrą i skończyło się wstrząsem mózgu, badaniami w szpitalu, no i trzeba było trochę poleżeć, bo w głowie się kręci i wszystkie klasyczne objawy tego wstrząśnienia mi dolegały, więc musiałam trochę przeczekać. Za wszystkie wyrazy wsparcia bardzo dziękuję, bo one lawinowo spłynęły do mnie i to pozwoliło też szybko stanąć na nogi - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Magdalena Ogórek przyznała, że obecnie czuje się dobrze, a o wypadku powoli zapomina. 

- Teraz już wszystko jest okej - podsumowała.

Magdalena Ogórek w TVP

Magdalena Ogórek prowadzi wiele programów w Telewizji Polskiej. Najpopularniejsze tytuły to "Plan dnia" i "O co chodzi?".

Zobacz także: Rafał Brzozowski ma już dość. „Zgłaszam to do prokuratury”

RadioZET.pl/plejada.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News