Obserwuj w Google News

Ogórek poświęciła się dla pracy w TVP. Ujawniła prawdę

2 min. czytania
17.02.2023 10:23
Zareaguj Reakcja

W ostatnich latach Magdalena Ogórek stała się jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Jako antenowa gwiazda publicznego nadawcy jest narażona na ogromny hejt. W niedawnym wywiadzie zdradziła, że za sławę zapłaciła wysoką cenę.

Ogórek poświęciła się dla pracy w TVP. Ujawniła prawdę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Magdalena Ogórek jest jedną z największych sław Telewizji Polskiej. Choć w środowisku medialnym obraca się od lat, to na antenie TVP została na dłużej. Dziś nie ukrywa przywiązania do swojego pracodawcy.

Zobacz także:  Magdalena Ogórek zjechała do kopalni wystrojona jak na bal. Przesada?

Magdalena Ogórek opowiedziała o hejcie

Dla gwiazd TVP tegoroczny tłusty czwartek był wyjątkowy. Zamiast objadać się łakociami, pracownicy publicznego nadawcy wzięli udział w imprezie, na której została zaprezentowana wiosenna ramówka. W gronie największych sław Telewizji Polskiej nie mogło zabraknąć Magdaleny Ogórek. Prowadząca "Plan dnia" zdecydowała się na udzielenie krótkiego wywiadu dla jednego z popularnych serwisów plotkarskich.

Okazuje się, że chociaż jest bardzo przywiązana do swojej pracy, potrafi zauważyć jej negatywny wpływ na jej życie prywatne. Za sukces przyszło jej zapłacić bardzo wysoką cenę.

Płaci się cenę za utratę prywatności (...). O tym często nie wiedzą ludzie, którzy są po tamtej stronie. Utrata anonimowości zdarza się raz, tego już nie cofniesz - zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Popularność to nie tylko drinki z palemką i duże pieniądze. Aby udźwignąć jej ciężar, potrzeba naprawdę dużej wprawy. W końcu nie każdy jest odporny na morze hejtu, które wylewa się na celebrytów.

Nie chcę żyć w świecie, w którym się wzajemnie obrażamy. Miłością, tolerancją i zrozumieniem jesteśmy w stanie wygrać ze sobą dużo więcej - powiedziała.

Zobacz także: Magdalena Ogórek znika z TVP. Prezenterka trafiła do szpitala

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl