Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek znika z TVP. Prezenterka trafiła do szpitala

2 min. czytania
30.01.2023 08:01
Zareaguj Reakcja

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala wskutek "nagłego wydarzenia". O konsekwencjach swoich problemów ze zdrowiem opowiedziała fanom za pośrednictwem Instagrama. Na insta story oznajmiła, że przez pewien czas nie będzie w stanie pojawiać się w pracy. Powiedziała też, kto ją zastąpi.

Magdalena Ogórek znika z TVP. Prezenterka trafiła do szpitala
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, Instagram: @magdalena.ogorek

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Na jej insta story pojawiły się alarmujące zdjęcia z oddziału ratunkowego. Na jednym z nich widzimy, że prezenterka TVP Info ma założony wenflon. Chociaż nie zdecydowała się na ujawnienie powodu swojego pobytu na SOR-ze, prezenterka nie zostawiła fanów bez krótkiego wyjaśnienia. Oznajmiła, że w chwili tworzenia wpisu była już w domu. Dodała, że ze względu na stan zdrowia będzie musiała zrobić sobie krótką przerwę od pracy.

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy — muszę odpoczywać. - wyjaśniła.

Zobacz także: Magdalena Ogórek zjechała do kopalni wystrojona jak na bal. Przesada?

Magdalena Ogórek znika z TVP. Kto ją zastąpi?

Magdalena Ogórek jest gospodynią programu "Plan dnia", emitowanego na antenie TVP Info. Jest to magazyn telewizyjny, w którym goście odpowiadają na pytania dotyczące aktualnych wydarzeń w polityce. Niestety ze względu na nieprzewidziane okoliczności, w najbliższym czasie sławna prezenterka będzie musiała ustąpić pola swojej koleżance. Magdalena Ogórek poinformowała internautów, że na kilka dni zniknie z TVP.

"Plan dnia" zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach Ewy Bugały. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia - zakończyła.
Magdalena-Ogórek-trafiła-na-SOR
fot. Screen/Instagram: @magdalena.ogorek

Ci, którzy bali się, że Magdalena Ogórek zniknie z anteny na dłużej, mogą więc odetchnąć z ulgą. Wygląda na to, że prezenterka potrzebuje zaledwie kilku dni na rekonwalescencję. Fanom pozostaje trzymanie kciuków za jej szybki powrót do zdrowia.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @magdalena.ogórek