Obserwuj w Google News

Maciej Damięcki pożegnany przez synową. Zdradziła tajemnicę teścia [FOTO]

2 min. czytania
19.11.2023 09:44

Zmarł Maciej Damięcki. Dzieci aktora pożegnały znanego ojca. Głos zabrała także synowa gwiazdora. Paulina Andrzejewska opublikowała czarno-białe zdjęcie i zdradziła sekret teścia.

Maciej Damięcki pożegnany przez synową. Zdradziła tajemnicę teścia [FOTO]
fot. TRICOLORS/East News, Agnieszka Śnieżko/East News

Maciej Damięcki nie żyje. Informacja o jego odejściu zasmuciła fanów aktora, który praktycznie do ostatnich chwil pracował na planie. Dzięki temu możemy teraz oglądać film „ Uwierz w Mikołaja” z jego udziałem. Gwiazdora pożegnali już najbliżsi i znajomi z branży. Ewa Szykulska widziała go dwa dni przed śmiercią. Ubolewanie wyraził też Piotr Zelt. - Parę dni temu jeszcze graliśmy razem spektakl - ujawnił zasmucony. Teraz w sieci znalazł się pożegnalny wpis Pauliny Andrzejewskiej. Synowa Macieja Damięckiego zdradziła sekret teścia.

Synowa Macieja Damięckiego pożegnała teścia. „Żegnaj mój wspaniały…”

Maciej Damięcki miał dwójkę dzieci - Mateusza i Matyldę. To właśnie syn aktora przekazał informację o jego śmierci. Później w sieci znalazł się poruszający wpis jego córki. Teraz gwiazdora pożegnała jego synowa. Żona Mateusza Damięckiego zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie teścia.

Redakcja poleca

Żegnaj mój wspaniały Teściu. Dziękuję za wszystkie nasze rozmowy o teatrze i ogromną życzliwość. Za wcześnie...” - napisała. Przy okazji zdradziła też tajemnicę Macieja Damięckiego. „Lubię to zdjęcie, Maciej uwielbiał grać w Angry Birds” - przekazała pod fotografią z prywatnego archiwum.

Internauci zostawili w komentarzach słowa wsparcia. „Bardzo mi przykro. Całym sercem z Wami”, „Paulina… Współczuję… Trzymajcie się”, „Serdeczne wyrazy współczucia”, „Odszedł wspaniały człowiek i świetny artysta i po prostu człowiek kultury. Nie zapomnimy. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia” - pisali.

Macieja Damięckiego zdążyła także pożegnać ekipa „M jak miłość”. Aktor wcielał się tam w postać księdza i opiekuna świątyni, w której modliła się rodzina Mostowiaków. Z kolei Super Express wspomniał o możliwych komplikacjach z pogrzebem gwiazdora.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News