Obserwuj w Google News

Księżna Kate idzie na wojnę z Meghan Markle? Będzie bronić rodziny jak lwica

2 min. czytania
13.07.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate ma mieć dość ciągłych ataków Meghan Markle na rodzinę królewską. Żona księcia Williama ponoć jest gotowa na prawdziwą wojnę ze szwagierką. Partnerka księcia Harry’ego ma się czego obawiać.

księżna-kate-idzie-na-wojnę-z-meghan-markle-będzie-bronić-rodziny-jak-lwica
fot. Arthur Edwards/The Sun/Press Association/East News, Backgrid/East News

Relacje między księżną Kate a Meghan Markle podobno nigdy nie należały do najłatwiejszych. Żona księcia Harry’ego niezbyt dobrze wspomina pierwsze spotkanie z rodziną księcia Williama. Młodszy z synów króla Karola III opowiedział o konflikcie szwagierek w swojej autobiografii. W „Spare” ujawnił powody sporu między Kate i Meghan oraz upublicznił treść sms-ów, po przeczytaniu których Markle miała wpaść w prawdziwą histerię. Fani ukochanej Williama nie wierzą w historie opowiadane przez Markle i Harry’ego. Według niektórych źródeł to Sussexowie mieli zgotować piekło starszemu synowi króla, co bardzo nie spodobało się jego żonie. Prawdopodobnie właśnie wtedy Kate straciła cierpliwość i postanowiła iść na wojnę z Meghan.

Konflikt Kate i Meghan przybiera na sile. Nie ma szans na porozumienie

Księżna Kate zdecydowała się wytoczyć ciężkie działa. Zdaniem niektórych po śmierci Elżbiety II to ona trzęsie pałacem i przekonuje wszystkich do ostrej reakcji na ataki Sussexów. Informatorzy Mirror podają, że żona Williama ma dość roli męczennicy i zamierza bronić rodziny królewskiej.

- Zaciekle opiekuje się swoją rodziną i jest gotowa o nią walczyć. Kate nie zawaha się stanąć w obronie członków rodziny królewskiej, jak również swojej osoby. Wykazała się niesamowitą tolerancją i przez długi czas tylko zagryzała z wściekłości wargi, ale nawet ona może zostać sprowokowana przez Meghan - można przeczytać na stronie portalu.

Redakcja poleca

Wcześniej dużo mówiło się o możliwości przeprowadzenia kontrowersyjnego wywiadu z księżną. Kate miałyby w nim zdementować fałszywe informacje powielane przez Meghan. Jeszcze niedawno Markle planowała wydanie pamiętnika, w którym opowiedziałaby o przykrościach, które miały spotkać ją na brytyjskim dworze. Teraz ma jednak związane ręce.

Ostatnio Sussexowie stracili umowę ze Spotify. Plotkuje się też o zakończeniu ich kontraktu z Netflixem. Dużym markom, które mogłyby wejść z nimi we współpracę, ponoć nie podoba się, że para wciąż atakuje rodzinę królewską i chciałyby, aby Meghan i Harry zrobili coś pozytywnego.

Redakcja poleca

- Meghan musi być „bardzo ostrożna z oskarżeniami” w związku z jej nowymi potencjalnymi projektami - miało przekazać źródło Mirror. Takiego problemu nie ma Kate, która podobno w ogóle nie boi się konfrontacji ze szwagierką. - Jeżeli będzie zmuszona, to zagra nieczysto - miał podać informator portalu.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS