Obserwuj w Google News

Meghan i Harry zgotowali Williamowi piekło. Nie jadł i odciął się od ludzi

2 min. czytania
06.07.2023 21:33
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle wiele razy atakowali brytyjską rodzinę królewską. Kłótnię z bratem i jego żoną najgorzej miał znieść książę William. Sussexowie ponoć doprowadzili męża księżnej Kate do naprawdę przerażającego stanu. Co się stało?

meghan-i-harry-zgotowali-williamowi-piekło-nie-jadł-i-odciął-się-od-ludzi
fot. OLI SCARFF/AFP/East News, ODD ANDERSEN/AFP/East News

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli prawdziwą krucjatę wymierzoną w brytyjską rodzinę królewską. Po zrezygnowaniu z pełnienia funkcji oficjalnych członków „firmy” Pałacu Buckingham przeprowadzili się do Kalifornii i zaczęli ujawniać tajemnice „royalsów”. Najpierw głośno było o ich dokumencie dla Netflixa, w którym Meghan porównywano do księżnej Diany. Później ukazała się autobiografia Harry’ego „Spare”. Wszystko zaczęło się jednak od pamiętnego wywiadu u Oprah. Wyjątkowo źle na rozmowę brata i szwagierki z dziennikarką miał zareagować książę William.

William źle znosi kłótnię z bratem? Harry i Meghan nie mieli dla niego litości

Relacje Williama i Harry’ego ponoć bardzo popsuły się, gdy młodszy z braci zaczął spotykać się z Meghan. Między synami króla Karola III miało nawet dojść do bójki, którą podobno rozpoczął William. Taką wersję zdarzeń przedstawił Harry w swojej autobiografii. Nie zgadza ona się jednak z tym, co mówiły osoby z otoczenia „royalsów”. Według informatorów Sunday Times starszy z braci bardzo przeżył rozłam w rodzinie. William ponoć nie mógł pogodzić się z atakami Harry’ego, ale nie zamierzał odpłacać mu pięknym za nadobne.

- William nie zamierza się mścić, nigdy by tego nie zrobił, ponieważ ma swoją godność i jest niewiarygodnie lojalny. To okrutne i niezwykle przykre, że William wciąż przyjmuje te ciosy. On milczy dla dobra swojej rodziny i kraju. Jest niespokojny i smutny. Koncentruje się na swojej żonie i dzieciach... Radzi sobie z tym dobrze na zewnątrz, ale w środku płonie - miało powiedzieć źródło tygodnika.

Redakcja poleca

William zachorował przez Harry’ego i Meghan? Był w naprawdę złym stanie

Teraz wyszło na jaw, że książę miał przeżywać prawdziwe piekło po tym, jak Harry i Meghan oczernili rodzinę królewską u Oprah. - Co mnie zaskakuje, a o czym od dawna słyszę od różnych źródeł, to że William dosłownie pochorował się ze stresu w oczekiwaniu na wywiad u Oprah. Nic nie jadł i stał się - może nie odludkiem - ale zdecydowanie zaczął chować się przed ludźmi. Wyjechał do jednej z królewskich rezydencji i na jakiś czas odciął się od świata. Dosłownie się posypał - powiedziała redaktorka Mail on Sunday Charlotte Griffiths.

Na szczęście książę mógł liczyć na wsparcie rodziny. Szczególnie troskliwa wobec Williama miał być jego żona. Następca tronu po raz kolejny przekonał się, że ma obok siebie wyjątkową kobietę. - Księżna Kate wkroczyła do akcji. Trwała przy swoim mężczyźnie. Wiedziała, że musi go chronić, bo to wszystko go niszczyło. Kate ma reputację osoby dość nieśmiałej, ale gdy przyjdzie taka potrzeba, potrafi być naprawdę stanowcza. Jeśli chodzi o dobro jej męża, nie cofnie się przed niczym - przekonywała dziennikarka.

Redakcja poleca
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS