Obserwuj w Google News

Książę Harry spotkał się z Williamem. To miała być tajemnica

2 min. czytania
29.05.2023 16:22
Zareaguj Reakcja

Harry od lat nie żyje w zgodzie ze swoją rodziną. Był jednak taki czas, w którym książę miał poprawne relacje z krewnymi. Kilka lat temu Harry potajemnie spotkał się z Williamem i pewnym mężczyzną. Teraz wyszło na jaw, o czym rozmawiali.

Książę Harry spotkał się z Williamem. To miała być tajemnica
fot. Shutterstock/Salma Bashir Motiwala, Michal Zebrowski/East News

W styczniu 2020 roku książę Harry i jego żona Meghan Markle ogłosili, że rezygnują z pełnienia obowiązków nałożonych na członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Później kilkukrotnie zapewniali, że zależy im przede wszystkim na zachowaniu prywatności, ale ich czyny świadczyły o czymś zupełnie innym. Meghan i Harry wielokrotnie nadepnęli royalsom na odcisk. Żona księcia publicznie przyznała, że nie była traktowana z szacunkiem przez rodzinę królewską, a sam Harry niedawno wzbudził niemałe poruszenie, wydając książkę, w której zdradził intymne sekrety ze swojego życia na brytyjskim dworze.

Mając to wszystko na uwadze, trudno oczekiwać, by royalsi przyjmowali Harry’ego i jego małżonkę z otwartymi ramionami. Podczas koronacji Karola III – na której Meghan się nie pojawiła – mogliśmy zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądają relacje księcia z jego rodziną.

Harry nie brał czynnego udziału w ceremonii. Dodatkowo został postawiony w nieco niezręcznej sytuacji, ponieważ posadzono go z dala od koronowanego ojca. Po wydarzeniu książę wrócił do pałacu, ale nie zamienił z bliskimi ani słowa. Aż trudno uwierzyć, że dawniej miał z rodziną całkiem normalne relacje.

Redakcja poleca

Harry potajemnie spotkał się z Williamem. Wiemy, o czym rozmawiali

Śmierć księżnej Diany była dla Harry’ego i Williama niewyobrażalnym ciosem. Obaj byli wówczas nastolatkami. Tragiczna śmierć matki sprawiła, że royalsi mieli bardzo wiele pytań. Odpowiedzi na nie postanowili szukać u mężczyzny, który znał ich matkę jak własną kieszeń.

The Sun informuje, że w 2017 roku Harry i William spotkali się z byłym lokajem Diany, Paulem Burrellem. Chcieli z nim porozmawiać o zmarłej matce.

 Były pewne aspekty jej życia, które ich zdaniem Paul mógł wyjaśnić – przekazał cytowany przez The Sun informator. Niestety szczegóły tego spotkania są owiane tajemnicą.

Burrell zdaje sobie sprawę, że dziś William i Harry nie żyją w zgodzie. Niedawno w programie „I’m A Celebrity: South Africa” stwierdził, że ich matka pragnęłaby, żeby zwaśnieni bracia zakopali topór wojenny. Kto wie? Może wkrótce tak się stanie…

Mówi się, że niedawna wizyta na królewskim dworze skłoniła Harry’ego do ponownej oceny swojego postępowania. Książę podobno zastanawia się nad powrotem w rodzinne strony.

Harry ponownie ocenia swoje całe życie i wie, że w Wielkiej Brytanii czekała na nich wielka szansa, ale woleli walczyć, zamiast ją wykorzystać i teraz próbują robić wszystko na własną rękę. Nic już nie ma dla niego sensu – zdradził informator Newidea.com.au.

Myślicie, że książę faktycznie pogodzi się z rodziną?

Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen

Źródła: RadioZET.pl/TheSun.co.uk/NewIdea.com.au