Obserwuj w Google News

Książę William bawił się w nocnym klubie. Kate nic nie widziała [WIDEO]

2 min. czytania
29.06.2023 17:53
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać księcia Williama bawiącego się w klubie nocnym. Następca tronu pojawił się na imprezie bez żony. Kto mu towarzyszył?

Książę William podryguje w nocnym klubie. Huczna zabawa bez Kate
fot. JOE GIDDENS/AFP/East News

Kilkanaście lat temu spotkanie księcia Harrego lub księcia Williama w londyńskim klubie nie robiło na nikim wrażenia. Panowie uwielbiali imprezy, o czym świadczy masa zdjęć z ich nocnych eskapad, które przez lata trafiały do mediów. Później dołączyła do nich Kate – ówczesna narzeczona Williama. Niestety po szalonej trójcy nie pozostał nawet ślad, jednak wygląda na to, że następca tronu zatęsknił za starymi czasami.

Zobacz też:  Wyciekło nagranie Kate Middelton z przeszłości. To miało zostać w prywatnym archiwum

Książę William bawił się w nocnym klubie. Nie było przy nim Kate

Książę William kilka dni temu świętował swoje 41 urodziny. Z tej okazji następca tronu ruszył ze swoimi przyjaciółmi na miasto – prawie tak, jak robił to jeszcze kilkanaście lat temu. Prawie, bo wśród imprezowiczów zabrakło dwóch najważniejszych osób – Harrego i Kate.

O tym, że Williamowi i Harremu aktualnie nie jest po drodze wiemy od dawna, ale o co chodzi z Kate? W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak następca tronu podryguje do klubowej muzyki na VIP loży londyńskiego lokalu Koko. Fakt, że był z dwoma kolegami, bez Kate potwierdza portal „Page Six”, który dotarł do osób, które tej samej nocy bawiły się „obok” Williama.

Redakcja poleca

Książę William „po godzinach”. Tak się bawił w klubie

Jeden z imprezowiczów zauważył, że na zamkniętym balkonie klubu Koko bawi się znajoma twarz. Okazało się, że to książę William, który z tej okazji rozpiął nawet lekko koszulę, podkasał rękawy i chciałoby się powiedzieć, że „rzucił się w taniec”, ale następca tronu pozwolił sobie jedynie na lekkie podrygi.

Imprezowicz nagrał księcia, a wideo trafiło do sieci. William zapewne się tego spodziewał, dlatego, jak relacjonuje portal „Page Six” starał się być mocno zachowawczy. A co z Kate? Księżna tego dnia została najpewniej z dziećmi. Biorąc pod uwagę fakt, że William bawił się ze swoimi dwoma najlepszymi kolegami wnioskować można, że była to po prostu typowa męska impreza.