Obserwuj w Google News

Tak książę William potraktował księżną Kate. W sieci krąży nagranie

2 min. czytania
02.06.2023 22:32

Książę William i księżna Kate zostali zaproszeni na ślub księcia Jordanii. W sieci krąży nagranie, na którym widać, jak syn Karola III okazuje swoje zniecierpliwienie wobec małżonki. Internauci krytykują jego zachowanie i pochwalają księżną, że nie dała się sprowokować.

Książę William księżna Kate
fot. AFP PHOTO / JORDANIAN ROYAL PALACE

Książę William i księżna Kate znaleźli się w gronie arystokratów zaproszonych na ślub księcia Husajna i architektki Rajwy Al Saif. Na przyjęciu weselnym bawiło się ponad 1700 gości. Kate i William byli jedną z par, która wywołała największe zainteresowanie. Dyskutowano m.in. o sukni księżnej. Kate zdecydowała się na na bladoróżową i mocno błyszczącą kreację, do której dobrała tiarę. Według krytyków tylko panna młoda powinna nosić tę ozdobę podczas ślubu i przyjęcia. Jednak potem przyjrzano się zachowaniu księcia Williama.

Zobacz także:  Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. „Ma złamane serce”

Książę William pospieszał księżną Kate

Tuż po ślubie księżna Kate i książę William podeszli do młodej pary, aby złożyć im życzenia. Kate i Rajwa Al Saif dobrze się dogadują, co widać też w relacjach Williama i Husajna. Panowie są absolwentami brytyjskiej Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst, chętnie się też odwiedzają.

O ile książę William szybko złożył życzenia i odszedł na bok, tak Kate kontynuowała swoje gratulacje dla młodej pary. W kolejce czekali już inni arystokraci, a księżna z uśmiechem na ustach gestykulowała z panną młodą. W pewnym momencie kamera zarejestrowała nieco podirytowanego księcia Williama, który pospieszał partnerkę gestem ręki i słowami „chop-chop” (tłum. „prędzej”).

Redakcja poleca

Księżna Kate nie zareagowała na ten gest i nie zwróciła się w stronę męża, tylko kontynuowała rozmowę. Po chwili oddaliła się wraz z Williamem, aby przygotować się do wesela. Internauci chwalą Kate za to, że zachowała się profesjonalnie i nie przerywała życzeń kierowanych do panny młodej. Z kolei William znalazł się pod ostrzałem krytyki. Internauci przypomnieli, że kilka razy podobnie zachowywał się król Karol.

- Wygląda na to, że kontynuowała rozmowę i dobrze. William, przestań być nieuprzejmy – czytamy w komentarzach.

- On ją pospiesza, a ona go ignoruje. Brawo dziewczyno – gratulowali internauci.

- Wielu mężów tak robi, wiadomo, że są royalsami, ale to wciąż tylko ludzie – zwróciła uwagę jedna z komentujących.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS