Obserwuj w Google News

Wyciekło nagranie Kate Middelton z przeszłości. To miało zostać w prywatnym archiwum

2 min. czytania
14.06.2023 17:37
Zareaguj Reakcja

Na ten moment księżna Kate jest chyba najbardziej lubianą postacią z całej brytyjskiej rodziny królewskiej. Do sieci trafiło nagranie z prywatnego archiwum żony następcy tronu. Jak na materiał zareagowała publika?

Wyciekło nagranie Kate Middelton z przeszłości. Miało zostać prywatne
fot. KP / NW / Splash News/EAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska od wielu lat boryka się z dość dużym kryzysem wizerunkowym. Trudności pojawiły się już w latach 90., gdy na jaw wyszło, że Karol miał romans, a później rozwiódł się z uwielbianą przez cały świat Dianą Spencer. Niedługo po tym lady Di zginęła w tragicznym wypadku. Po kilku latach od tych trudnych wydarzeń Karol poślubił swoją kochankę – Camillę Parker Bowls, która nie została przyjęta przez publikę tak dobrze, jak Diana.

Zobacz też:  „Chcę odzyskać męża”. O tej rozmowie Diany i Camilli świat miał się nie dowiedzieć

Problemy wizerunkowe rodziny królewskiej. Kate wiele zmienia

Dziś „royalsi” wcale nie mają lżej. Harry odciął się od rodziny uciekając do USA, a oliwy do ognia co jakiś czas dolewają kolejne kontrowersje związane ze zwierzeniami księcia i jego małżonki. Jakby tego było mało brat króla Wielkiej Brytanii Albert został oskarżony o nadużycia seksualne.

W tym wszystkim najbardziej pozytywną postacią wydaje się być żona Williama – księżna Kate. Na ten moment skutecznie unika afer i dość intensywnie pracuje na rzecz słynnej rodziny. Uwielbiają ją przede wszystkim kobiety, którym imponuje fakt, że kiedyś Kate była „dziewczyną z sąsiedztwa”, a jej historia wejścia na królewski dwór mogłaby się doczekać ekranizacji Disneya.

Wyciekło nagranie księżnej Kate z przeszłości. Miała to widzieć tylko rodzina

W sieci pojawiło się nagranie z dziecięcych lat księżnej. Widać na nim kilkuletnią Kate ubraną w białą sukienkę i wianek z kwiatów. Materiał miał najprawdopodobniej na zawsze zostać w rodzinnym archiwum, jednak nie da się ukryć, że fani księżnej byli zachwyceni tym, co zobaczyli.

- Co za szczęście, że to ją William wybrał na swoją żonę... Będzie wspaniałą królową – napisała jedna z osób.

- Kto by pomyślał, że ta dziewczynka zostanie kiedyś księżną, a w przyszłości królową – pisał dalej ktoś inny.

- Urodziła się królową. Pasuje do tej roli idealnie – czytamy dalej w komentarzach

Nie wszystkie materiały z przeszłości Kate były tak dobrze odbierane. Gdy w mediach funkcjonowała jeszcze jako narzeczona księcia Williama, internauci uwielbiali odkopywać zdjęcia i nagrania jeszcze z czasów studiów tej dwójki.

Kate miała wtedy zdecydowanie bardziej frywolny styl, lubiła też mocniejsze makijaże. Szczególną popularnością cieszyły się fotografie z imprezowych wyjść przyszłej księżnej, jednak po latach nikt o nich nie pamięta. Jak widać – Kate udało się udowodnić, że zasługuje na miejsce, w którym się znalazła.