Obserwuj w Google News

Meghan i Harry stracą umowę z Netflixem? Rzecznik serwisu komentuje

2 min. czytania
28.06.2023 19:44
Zareaguj Reakcja

Temat finansów księcia Harry’ego i Meghan Markle powrócił jak bumerang. Sussexowie, którzy całkiem niedawno stracili umowę ze Spotify, teraz borykają się z innym problemem. Pod znakiem zapytania stanął ich wieloletni kontrakt z Netflixem, a głos w sprawie zabrał niedawno rzecznik serwisu.

Meghan-i-Harry-stracą-kontrakt-z-Netflixem-Rzecznik-serwisu-komentuje
fot. East News

Mimo że  książę Harry i Meghan Markle odłączyli się od brytyjskiej rodziny królewskiej już jakiś czas temu, wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów. Nic nie wskazuje też na to, aby w najbliższym czasie sytuacja ta miała się zmienić. Royalsi co rusz podbijają świat nowymi przedsięwzięciami, choć te niekoniecznie przemawiają do firm, z którymi zawiązali współprace.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Brytyjczyk i Amerykanka  pożegnali się z kontraktem ze Spotify, co skazało ich na niemałe straty. Gigant streamingowy postanowił zakończyć współpracę z parą książęcą, ponieważ podcast „Archetypes” nie spełniał oczekiwań szefostwa.

Harry i Meghan stracą kontrakt z Netflixem?

Kontrakt ze szwedzką firmą nie był jednak jedynym, który Meghan i Harry podpisali po swoim hucznym odejściu z rodziny królewskiej. Jedną z pierwszych i najistotniejszych współprac w ich „solowej karierze” była oczywiście umowa z Netflixem. Wierzy się, że pięcioletni kontrakt z przedsiębiorstwem wzbogacił Sussexów o 100 milionów dolarów, lecz w związku ostatnimi z perturbacjami w życiu zawodowym pary, wielu wróżyło umowie rychły koniec.

O tym czy królewscy celebryci zachowają swój kontrakt z gigantem, opowiedział niedawno rzecznik Netflixa.

Cenimy sobie naszą współpracę z Archewell Productions. „Harry i Meghan” był największym debiutem dokumentalnym Netflix w historii i będziemy kontynuować współpracę nad wieloma projektami – w tym nad nadchodzącym serialem dokumentalnym „Heart of Invictus” - – mówił w rozmowie z „People”.

Jak podaje Page Six, najnowsza produkcja Netflixa i roylasów będzie opowieścią o grupie weteranów, którzy uczestniczyli w stworzonych przez Harry’ego Igrzyskach Niezwyciężonych. Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/PageSix.com