Obserwuj w Google News

Książę Harry chciał przeprowadzić wywiad z Putinem o traumach z dzieciństwa

2 min. czytania
26.06.2023 16:02
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle przez pewien czas spełniała się w roli gospodyni podcastu. Ostatecznie jej kontrakt ze Spotify został rozwiązany. Swoich sił w świecie podcastów chciał spróbować także Harry. Pomysły, które miał, mogą powalić na kolana...

Książę Harry chciał przeprowadzić wywiad z Putinem o traumach z dzieciństwa
fot. Shutterstock/Alan Fraser Images, Shutterstock/Sasa Dzambic Photography

Książę Harry i Meghan Markle nie unikają medialnego rozgłosu. Szum, który powstał wokół nich był efektem między innymi publikacji równie głośnej jak kontrowersyjnej autobiograficznej książki księcia. Harry nie szczędził czytelnikom szczegółów ze swojego intymnego życia, co przełożyło się na wyniki sprzedażowe. Nie oznacza to jednak, że wszystkie biznesowe przedsięwzięcia książęcej pary wypaliły

Niedawno Meghan i Harry stracili intratny kontrakt ze Spotify. Gigant streamingowy zrezygnował ze współpracy z książęcą parą, ponieważ jej podcast „Archetypes” nie spełniał oczekiwań. „Choć „Archetypes” spisało się dobrze i zdobyło nawet kilka nagród, to jednak kiedy zawiązujesz umowę na posiadanie tylko jednej serii i to na taki czas, no to jasne, że nie jest to satysfakcjonujące” – przekazał informator PageSix.

Meghan opublikowała 12 odcinków podcastu podczas trwającej ponad dwa lata współpracy ze Spotify. To skłoniło decydentów platformy streamingowej do rozwiązania umowy, opiewającej na 18 milionów funtów.

Książę Harry chciał porozmawiać z Putinem

Stwierdzenie, że książę Harry miał ambitne plany, byłoby bardzo dużym niedopowiedzeniem. Jak donosi Bloomberg, syn Karola III swego czasu prowadził rozmowy z przedstawicielami Spotify, podczas których starał się wymyślić koncept autorskiego podcastu. Miał stwierdzić, że chciałby nagrać rozmowy z przedstawicielami świata polityki i biznesu. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby osobistościami, które zainteresowały Harry’ego, nie byli między innymi Władymir Putin, Mark Zuckerberg i Donald Trump. Tematem ich rozmów miały być… wczesne lata życia, a więc także traumy z dzieciństwa.

Nie był to jedyny pomysł Harry’ego. Książę miał też ochotę stworzyć podcast o ojcostwie. Inny miałby skupiać się na problemach społecznych, a jednym z gości byłby papież Franciszek. Przedstawiciele Spotify nie byli zachwyceni pomysłami księcia, nie tylko ze względu na to, że namówienie do rozmowy którejkolwiek ze wspomnianych wcześniej osób graniczyłoby z cudem. Ostatecznie żaden z planów księcia nie wypalił.

Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen

Źródła: RadioZET.pl/Bloomberg.com/PageSix.com