Obserwuj w Google News

Meghan Markle zmieni nazwisko? Nie do wiary, jak będzie się nazywać

2 min. czytania
04.07.2023 12:16
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle zmaga się z kryzysem wizerunkowym. Żona księcia Harry’ego ma zaskakujący pomysł na ratowanie dobrego imienia. Gwiazda chce zmienić nazwisko. Jak będzie się nazywać?

meghan-marke-zmieni-nazwisko-nie-do-wiary-jak-będzie-się-nazywać
fot. Backgrid/East News

Meghan Markle i książę Harry układają sobie życie w Kalifornii po opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej. Para od początku budowała swoją karierę na atakach wymierzonych w Pałac Buckigham. Zaczęło się od wywiadu u Oprah, a następnie przyszedł dokument dla Netflixa i autobiografia Harry’ego „Spare”. Tym razem Sussexowie ponoć wpadli na pomysł, który może zaskoczyć wszystkich fanów „royalsów”.

Redakcja poleca

Meghan Markle chce ratować wizerunek. Żona księcia Harry’ego zmieni nazwisko?

W aktywności Harry’ego i Meghan łatwo dostrzec zafascynowanie historią księżnej Diany. W serialu dokumentalnym Netflixa Sussexowie przekonywali, że Markle była prześladowana jak matka księcia. Wkrótce wyszło na jaw, że para miała wynająć ekspertów wizerunkowych, którzy podjęli się wykreowania Meghan na drugą „królową ludzkich serc”.

Z kolei królewski biograf Tom Bower zdradził, że żona księcia Harry’ego ma rozmawiać z duchem księżnej Diany. Ponoć wierzy, że teściowa radzi jej, jak ma postępować. Teraz Meghan podobno poszła o krok dalej i wpadła na pomysł, by zmienić nazwisko na… Spencer.

Sussexowie mieli już podzielić się decyzją z najbliższymi przyjaciólmi. - Aktywnie próbowali wcielić się w Harry’ego i Meghan Spencer. Harry także przyjąłby nazwisko swojej matki. Obydwoje zrezygnowaliby z tytułu książąt Sussex - miał przekonywać Tom Bower, dodając, że nazwisko Spencer miałoby zapewnić parze więcej uznania w oczach opinii publicznej.

Harry i Meghan muszą zdecydować się na odważne kroki. Para obawia się utraty zainteresowania. Niedawno Spotify zerwało z nimi kontrakt. Pojawiły się też plotki o zakończeniu współpracy z Netflixem. Zmiana nazwiska na Spencer z pewnością stanowiłaby nowe medialne otwarcie dla książęcej pary i umożliwiłoby im zdobycie kolejnych intratnych współprac.

Redakcja poleca