Obserwuj w Google News

Meghan Markle rozmawia z Dianą. Zmarła księżna ma dyktować jej kolejne kroki

2 min. czytania
30.06.2023 18:01
Zareaguj Reakcja

O Meghan Markle powstała cała masa plotek. Była księżna chętnie je podsyca zdradzając kolejne pikantne szczegóły dotyczące dworskiego życia, od którego uciekła. Tym razem niecodzienne pogłoski potwierdził sam królewski biograf.

Meghan Markle rozmawia z Dianą. Zmarła księżna dyktuje jej kolejne kroki
fot. Dominic Lipinski/Press Association/East News + PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków i udali się do USA, gdzie postanowili zacząć nowe życie. Zbuntowani małżonkowie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków, dlatego przelewy z Pałacu Buckingham przestały wpływać na ich konta. Obroni byli „royalsi” nawiązali więc współpracę z Netflixem i Spotify, by w ramach dziwnej walki o prywatność, publicznie wyprać jeszcze więcej brudów rodziny królewskiej. Plotki zaczęły się mnożyć również po wydaniu niesławnej biografii Harrego pt. „Ten drugi”.

Zobacz też:  Tajemnice royalsów wyjdą na jaw? Prywatne zapiski królowej ujrzą światło dzienne

Meghan Markle rozmawia z duchami?

Maghan i Harry od kilku lat toczą boje z całym światem, by zaprzestano o nich plotkować. Niestety sami dostarczają prasie kolejnych materiałów na swój temat, zwierzając się w biografii serialowej czy pisanej. Informacji jest wiele i trudno jest je przesiać przez sito wiarygodności, dlatego historyjka o tym, że Meghan rozmawia z duchem, raczej nie zyskała na popularności. Do czasu.

Meghan Markle mocno inspiruje się księżną Dianą, o czym wiadomo już od dawna. Kilka tygodni temu specjalista ds. talentów - Ari Emmanuel – stwierdził, że chce pomóc wizerunkowo byłej księżnej tak, by była postrzegana jako następczyni Diany. Teraz okazuje się, że sama Diana wskazuje drogę Meghan. Jak?

Redakcja poleca

Meghan wmówiła Harremu kłamstwo?

Królewski biograf Tom Bower zdradził, że osoby z bliskiego otoczenia Meghan przekazały mu, że była księżna ma bliski kontakt z nieżyjącą od wielu lat Dianą. O wszystkim dowiedzieli się widzowie „Good Morning Britain”, bo Bower o tym, czego dowiedział się o Markle opowiedział właśnie na wizji.

Meghan kontaktuje się z teściową, która doradza jej, jak ma postępować. Podobno jest przekonana, że Harry i jego żona postępują dobrze. Harry ma wiedzieć o dziwnej relacji swojej ukochanej z duchem jego matki i… Bezwzględnie wierzy w to, co mówi mu Meghan.