Obserwuj w Google News

Kate i William będą mieli czwarte dziecko? To rozwiało wątpliwości [WIDEO]

2 min. czytania
07.07.2023 19:38
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate i książę William doczekają się czwartego dziecka? Para dała jasny sygnał i zdradziła, czy planuje powiększenie rodziny. Słowa syna króla Karola III nie pozostawiły żadnych wątpliwości.

księżna-kate-i-książę-william-będą-mieć-czwarte-dziecko-to-rozwiało-wątpliwości-wideo
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej. O to raczej nietrudno, ponieważ „royalsi” mogą pochwalić się całą masą miłosnych skandali. Z Kate i Williamem jest jednak inaczej. Następca tronu mógł liczyć na żonę, gdy załamał się po atakach księcia Harry’ego na członków rodziny. Dowodem miłości „royalsów” są także ich dzieci - George, Charlotte i Louis. Czy wkrótce doczekają się oni rodzeństwa?

Książę William wspomniał o powiększeniu rodziny. Kate chce mieć kolejne dziecko?

Plotki o kolejnym „royal baby” powróciły, gdy popularność na TikToku zdobyło nagranie z wizyty Kate i Williama w szpitalu. Książęca para spotkała się tam z młodymi rodzicami. Całe zajście miało miejsce w styczniu 2022 roku. Księżna zdecydowała się wziąć na ręce noworodka.

Przyszła królowa małżonka była naprawdę szczęśliwa, trzymając w rękach malucha. Radość żony szybko zauważył książę William i postanowił z humorem podejść do sytuacji. - Żadnych dzieci więcej. Nie podsuwajcie mojej żonie żadnych pomysłów - zaśmiał się, spoglądając na żonę. Nagranie zatytułowane „Książę William mówi, że nie będzie więcej dzieci” momentalnie stało się viralem.

Redakcja poleca

Na wideo nie usłyszymy jednak dalszej części wypowiedzi syna Karola III. Ponoć gdy Kate oddawała malutką dziewczynkę matce, William zwrócił się do swej małżonki. - Nie możesz jej zabrać ze sobą - zaznaczył żartobliwie. Księżna nie wydawała się obrażona uwagami męża. Według medialnych doniesień ma jednak przeżywać dramat. Ostatnio wyszło na jaw, że z pewnych powodów Kate prawdopodobnie nie może mieć więcej dzieci.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS