Obserwuj w Google News

Książę Harry był w szoku. Tak potraktowała go polska reprezentacja

2 min. czytania
20.09.2023 22:14
Zareaguj Reakcja

Książę Harry gościł niedawno w niemieckim Dusseldorfie. Roylas zjawił się tam w towarzystwie Meghan Markle, z którą uczestniczył w kolejnej edycji Invictus Games. Syn Karola i Diany świętował wtedy swoje 39. urodziny. Gest polskiej drużyny bardzo go zaskoczył.

Książę był Harry w szoku. Tak potraktowała go polska reprezentacja
fot. LEON KUEGELER/AFP/East News

Książę Harry zdecydowanie nie ma lekko. Syn króla Karola i  księżnej Diany wciąż uznawany jest za jedną z bardziej kontrowersyjnych osób wśród royalsów, choć temu jednak nie można się dziwić. Arystokrata zaczął prać rodzinne brudy na oczach całego świata, a dodatkowo spowiadał się mediom z własnych problemów.

Redakcja poleca

Oprócz tego Harry zaczął zmagać się z problemami finansowymi, w które wpędziło go  rozwiązanie intratnej umowy ze Spotify. Potem  pod znakiem zapytania stanęła umowa z Netflixem, którą podpisali z Meghan jeszcze przed emigracją z Wielkiej Brytanii. Na tym wciąż jednak nie koniec. Całkiem niedawno światowe tabloidy plotkowały o problemach w małżeństwie Sussexów, które w niedługim czasie miałoby się zakończyć.

Książę Harry był w szoku. Wszystko przez polską reprezentację

Zwieńczeniem ostatnich trudności w życiu Harry’ego zdają się być jego 39. urodziny, o których jego własna rodzina miała zapomnieć. Hucznie celebrowany niegdyś 15 września, w tym roku przeszedł bez większego echa. Okazuje się jednak, że nie wszyscy wystawili roylasa do wiatru.

Redakcja poleca

W dniu swoich urodzin syn króla przebywał Düsseldorfie, w którym odbyła się kolejna edycja Invictus Games. Międzynarodowe igrzyska żołnierzy i weteranów, które powstały z inicjatywy księcia Harry’ego, w tym roku zafundowały mu prawdziwe zaskoczenie. Wszystko przez polską drużynę, która chcąc uczcić urodziny royalsa zaśpiewała mu polskie „Sto lat”.

Gest żołnierzy wywołał uśmiech na twarzy księcia. Gdy wojskowi śpiewali piosenkę, stojąca obok Meghan zaczęła klaskać i bujać się w rytm melodii.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak