Obserwuj w Google News

Iwona i Gerard z „Sanatorium miłości” biorą ślub. Poznaliśmy szczegóły

2 min. czytania
04.08.2023 16:23
Zareaguj Reakcja

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Sanatorium miłości” TVP już 5 sierpnia wezmą ślub. Seniorzy, którzy poznali się w drugiej edycji show, długo przygotowywali się do tego wyjątkowego dnia. Niektóre zniewalające szczegóły uroczystości już wyszły na jaw.

Iwona i Gerard z Sanatorium miłości TVP biorą ślub
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

Szykuje się huczny ślub uczestników „Sanatorium miłości”. Nie tak dawno wierność i uczciwość małżeńską przyrzekał Dariusz z 5. edycji programu TVP. Po dwóch miesiącach znajomości zaręczył się z Jolą, którą poznał po nagraniach i nie czekał zbyt długo na sformalizowanie związku. Wesele było radosne, chociaż wcześniej nastroje popsuła była żona mężczyzny. Również uczestnicy innego show Telewizji Polskiej, a mianowicie „Rolnik szuka żony”, wzięli ślub. Szczęśliwcami są Ada i Michał, a niedługo w białą suknię wskoczy Asia, która zaręczyła się z Kamilem.

Już od kilku miesięcy media wyczekują ślubu Iwony Mazurkiewicz i Gerarda Makosza. Para zakochała się w sobie podczas 2. edycji „Sanatorium miłości”. Uroczystość mogłaby odbyć się wcześniej – zaręczeni kilka razy przenosili termin. Za to w sobotę 5 sierpnia szykuje się dobra zabawa.

Zobacz także:  Sanatorium miłości: Iwona jest z Gerardem dla pieniędzy? Wyznał prawdę

Sanatorium miłości: Iwona i Gerard w końcu biorą ślub

Iwona i Gerard poznali się w drugiej edycji „Sanatorium miłości”, a widzowie od razu wyczuli, że uczestnicy mają się ku sobie. Gdy w sieci zaczęły krążyć wspólne zdjęcia z wakacji, spekulowano, że to na pewno coś poważniejszego. Plotki okazały się prawdziwe – 10 lipca 2021 roku Gerard oświadczył się Iwonie. Wybrał idealny termin, ponieważ były to urodziny jego ukochanej, a wśród gości sama Marta Manowska.

Zaręczyny miały miejsce w Niepołomicach i tam też odbędzie się ślub pary. Wesele również zaplanowano w tamtejszym zamku. Para ma do tego miejsca ogromny sentyment i nie mogło być inaczej. Nowożeńcy będą dzielić pokłady radości wraz z 70 zaproszonymi gośćmi.

Menu zadowoli podniebienia zaproszonych, ponieważ serwowany będzie między innymi rosół z pierożkami oraz kaczka z gruszkami. Wielu na pewno ciekawi, jaką kreację wybrała Iwona na swój ślub. Okazuje się, że najważniejsze ma już za sobą.

Redakcja poleca

- Mogę powiedzieć, że kreacja została wybrana za jednym zamachem, bo nie mam czasu biegać po sklepach. Zaskoczyłam samą siebie wyborem. Nic więcej nie powiem – mówiła Iwona jakiś czas temu w rozmowie z „Super Expressem”.

Iwona dodała również, że nie zmienia swojego nazwiska, a dołoży nazwisko męża – od 5 sierpnia będzie więc panią Iwoną Mazurkiewicz-Makosz. Świadkami na ślubie będą syn Iwony i córka Gerarda. A co z podróżą poślubną po wszystkich trudach przy organizacji uroczystości? Zakochani planują dłuższy wyjazd dopiero w listopadzie.
RadioZET.pl/Se.pl

Nie przegap
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS