Obserwuj w Google News

Sanatorium miłości: Iwona jest z Gerardem dla pieniędzy? Wyznał prawdę

2 min. czytania
01.04.2023 16:51
Zareaguj Reakcja

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to wielcy wygrani „Sanatorium miłości” w TVP. W drugim sezonie programu znaleźli tytułową miłość. Mimo różnicy wieku świetnie się dogadują i planują ślub. Jednak pojawiły się głosy, że Iwona jest z seniorem tylko dla pieniędzy! Odpowiedział.

Iwona i Gerard Sanatorium miłości
fot. screen Facebook Emeryci NIEemeryci

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z „Sanatorium miłości” są świetną parą mimo dziewiętnastoletniej różnicy wieku. Cieszą się sobą oraz życiem, co pokazują na social mediach. Na pewno na nudę nie narzekają. Niestety, mimo pozytywnego nastawienia są narażeni na hejt i ostre jak nóż uwagi – szczególnie Iwona, która jest oskarżana o wyciąganie pieniędzy od Gerarda. Ręce opadają.

Zobacz także:  Darek z "Sanatorium miłości" weźmie trzeci ślub. Zaszalał z obrączkami!

Sanatorium miłości: Iwona jest z Gerardem dla pieniędzy?

W drugim sezonie „Sanatorium miłości” TVP Gerard od razu „wyhaczył” atrakcyjną kuracjuszkę. Wraz z Iwoną na siłę nie przyspieszali rozwoju swojej relacji i tym samym nie dawali pożywki mediom. Z czasem pojawiła się miłość, a nawet ślubne plany. Jednak złośliwi zawsze znajdą coś, do czego mogą się przyczepić.

Widzowie „Sanatorium miłości” z pewnością pamiętają, gdy seniorka mówiła, ze emerytura wystarcza jej na jedzenie – nie każdy kuracjusz był przecież zamożny. Stąd hejterzy wysnuli wniosek, że Iwona chce jedynie wykorzystać Gerarda. Lawina krytyki ruszyła kilkukrotnie – czy to kiedy wyjechali do Egiptu, czy kiedy seniorka wprowadziła się do ukochanego, czy kiedy para zafundowała sobie sylwestra na Wyspach Kanaryjskich. Zresztą ciągle gdzieś podróżują i nie mają zamiaru siedzieć w miejscu.

Para stara się nie przejmować tymi komentarzami. Nikt im do portfela i do łóżka nie zagląda, jednak wymysły internautów czasem potrafią dać w kość. Gerard Makosz skomentował sprawę w rozmowie z portalem „Radomsko24.pl”.

Redakcja poleca

- Iwonka ma swoje [pieniądze – przyp. red.]. Ma swój dom, ma swoją emeryturę. Będzie mieć bardzo wysoką emeryturę z Holandii, bo tam przez ileś lat pracowała, także właściwie... odnośnie do pieniędzy to ja mogę na nią liczyć – serdecznie zaśmiał się Gerard.

Jak widać, stara się mieć dystans do plotek. Zresztą teraz ma co innego na głowie. Latem, w czerwcu lub w sierpniu, odbędzie się ślub Iwony i Gerarda. Para będzie weselić się na zamku w Niepołomicach – to tam dwa lata temu senior oświadczył się ukochanej.

RadioZET.pl/Radomsko24.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl