Obserwuj w Google News

Iwona z „Sanatorium miłości” o ślubie z Gerardem. „Chcemy przyjęcie z fetą”

2 min. czytania
20.01.2023 11:03
Zareaguj Reakcja

„Sanatorium miłości” już wkrótce będzie mogło się pochwalić kolejnym sukcesem. Uczestnicy show, Iwona i Gerard, planują ślub. Jak będzie wyglądało wesele i poprzedzająca je ceremonia?

sanatorium-miłości-iwona-o-ślubie-z-gerardem-chcemy-przyjęcia-z-fetą
fot. Facebook (@emerycinieemeryci)

Iwona i Gerard z „ Sanatorium miłości” należą do szczęśliwców, którym udało się znaleźć prawdziwe uczucie. Para nie tylko kontynuuje relację po zakończeniu programu TVP, ale też planuje ślub. Datę uroczystości ustalili podobno już kilka miesięcy po opuszczeniu sanatorium. Uczestniczka randkowego show dla seniorów opowiedziała o szczegółach ceremonii. Gwiazdy Telewizji Polskiej zorganizują huczne wesele.

Redakcja poleca

„Sanatorium miłości”. Iwona opowiada o planach na ślub z Geradem

W rozmowie z Faktem seniorka nie kryła, że nie może już się doczekać ślubnej uroczystości. Ceremonia odbędzie się w ważnym dla zakochanych miejscu.

- Możemy już powiedzieć, że miejsce to Niepołomice. Pomysły mieliśmy różne. Najpierw chcieliśmy bardzo zawężone rodzinne grono w Ustroniu, czyli miejscu naszego poznania, później nasz ogród, aż padło na Niepołomice, gdzie się zaręczyliśmy na zamku - wyznała Iwona.

Uczestniczka randkowego formatu przyznała, że wciąż nie wybrała sukni ślubnej, a poszukiwania kreacji ma zacząć wiosną, gdy zrobi się ciepło i słonecznie. Choć para początkowo planowała skromną uroczystość, nie mogła sobie odmówić organizacji hucznej imprezy. Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami.

- Zdecydowaliśmy po dyskusjach, że chcemy przyjęcie z fetą. Lista gości jest zrobiona. Myślę, że będzie może około 80 osób, a może więcej.

Gwiazda „Sanatorium miłości” zdradziła też, że na weselu pojawią się nie tylko koledzy i koleżanki z programu, ale także sama prowadząca show TVP.

- Na pewno będzie Marta Manowska, bo to w końcu nasza swatka. Nie może jej nie być. Ona już jest akurat słownie zaproszona - powiedziała ukochana Gerarda.

Marta Manowska nie będzie mogła w tym roku narzekać na brak zabawy. Gwiazda pojawi się także na trzech weselach uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Spodziewaliście się, że randkowe reality-shows Telewizji Polskiej będą początkiem aż tylu udanych relacji?