,

Darek z "Sanatorium miłości" weźmie trzeci ślub. Zaszalał z obrączkami!

31.03.2023 14:50

Dariusz Kosiec z 5. edycji "Sanatorium miłości" przygotowuje się do ślubu z nową partnerką. Poprzednia żona rzuciła go, by szukać szczęścia w programie randkowym. Ale Darek nie zraził się do małżeństwa i już po dwóch miesiącach oświadczył się swojej nowej ukochanej. Wierzy, że tym razem to związek na zawsze. 

Dariusz z "Sanatorium miłości 5"
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości 5" w TVP niedawno pochwalił się nową partnerką. Ukochana kuracjusza ma na imię Jolanta i jest od niego młodsza o 7 lat. Narzeczeni pokazali się już na Instagramie i zadebiutowali na ściance podczas eventu marki perfum, gdzie bawili się razem z innymi uczestnikami "Sanatorium miłości". 

Darek z "Sanatorium miłości 5" weźmie trzeci ślub 

Bohater randkowego show Telewizji Polskiej cieszy się, że po paru zawodach miłosnych w końcu udało mu się odnaleźć szczęście. Związek rozwija się w błyskawicznym tempie. Zaledwie po dwóch miesiącach znajomości Darek oświadczył się swojej ukochanej. Co ciekawe, Jolę przedstawiła mu koleżanka jego byłej żony.

Teraz zakochanych czeka ceremonia w urzędzie stanu cywilnego. W przypadku Darka będzie to już trzeci ślub. Pierwsze małżeństwo 62-latka rozpadło się przez alkoholowy nałóg żony. Drugie - skończyło się w atmosferze skandalu. Żona porzuciła Dariusza i jeszcze przed uzyskaniem rozwodu zgłosiła się do randkowego programu "40 kontra 20". Dzięki pomocy prawnika kobietę udało się wyeliminować z listy uczestników. 

Sanatorium miłości: Dariusz i Jolanta wybrali obrączki ślubne  

Przygotowania do ślubu Darka i Joli ruszyły pełną parą. Ostatnio narzeczeni wybrali się po obrączki do najlepszego jubilera w rodzinnym mieście Jolanty. 

- Wybraliśmy klasyczny model obrączek z delikatnymi zdobieniami i zamówiliśmy pamiątkowy napis, który zostanie na nich wygrawerowany - pochwalił się Darek w rozmowie z "Super Expressem". 

Na pierścionkach ma pojawić się napis "Na zawsze razem. Jola i Darek 2023". Wypada zatem życzyć zakochanym pomyślności i trzymać kciuki, żeby wygrawerowane życzenie udało się zrealizować. 

loader

Logo radiozet Dzieje się