Obserwuj w Google News

Iwona z „Sanatorium miłości” podjęła radykalne kroki. W końcu to zrobiła

2 min. czytania
05.07.2023 08:05
Zareaguj Reakcja

Iwona z „Sanatorium miłości” z pewnością zalicza się do grona najbarwniejszych uczestniczek show TVP. W piątej edycji programu zachwyciła humorem, dystansem, bezpośredniością i pewnością siebie. Nic dziwnego, że te cechy dały jej siłę w podjęciu dość trudnej decyzji. Jednak jak tu jej nie zazdrościć? Zapowiedzi stały się faktem.

Iwona z "Sanatorium miłości" wyprowadziła się z Polski
fot. screen Facebook Sanatorium miłości TVP

Iwona z piątej edycji „Sanatorium miłości” TVP niestety nie znalazła w programie swojej drugiej połówki. Po rozwodzie z mężem, wojskowym, chciała zmienić swoje życie. Ale to, że z nikim się nie związała, nie znaczy, że u seniorki panuje nuda. Wręcz przeciwnie – opuściła przytłaczającą Warszawę i postanowiła wyprowadzić się do ciepłych krajów. Czy tam los się do niej uśmiechnie?

Zobacz także:  Adam z „Sanatorium miłości” ledwo wiąże koniec z końcem. „Jak mam żyć?”

Sanatorium miłości: Iwona opuściła Polskę

Początkowo Iwona planowała zakotwiczyć na dłużej na południu Polski. Myślała nad mieszkaniem we Wrocławiu lub w Częstochowie, ale niestety nie porozumiała się z deweloperem. Przez cały czas wspierała ją córka i tak mocno zmotywowała, że Iwona przeprowadziła się do Hiszpanii.

Jak podaje tygodnik „Na żywo”, Iwona ma już za sobą przenoszenie rzeczy. Jest zachwycona mieszkaniem położonym blisko plaży i wiąże ogromne nadzieje z tym, że miejsce stanie się jej azylem. Przyjaciele seniorki są ponoć zachwyceni i przekazali, że szczęście aż ją rozpiera.

Redakcja poleca

Iwona już wcześniej zapowiadała, że nie zamierza więcej pracować i chce skupić się na odpoczynku. Seniorka miała kupić mieszkanie z przylegającym do niego basenem, w niedalekiej odległości od plaży. Iwona uwielbia się opalać i kąpać w morzu, więc to miejsce jest dla niej idealne.

Iwona z „Sanatorium miłości” znajdzie miłość w Hiszpanii?

Czy Iwona znajdzie miłość w Hiszpanii? Jest na to spora szansa, bo seniorka w jednym z wywiadów wyznała, że marzy o przystojnym i energicznym południowcu, który lubi dobrą zabawę. W Hiszpanii zapewne łatwiej o takiego mężczyznę.

- Obiecałam sobie, że mój wybranek będzie hiszpańskiej urody, z temperamentem. Lubię ciemnych facetów, którzy potrafią się fajnie bawić i dobrze tańczyć i poruszać z wdziękiem, ale po męsku. Sama też kocham tańczyć. Mówią mi, że ładnie się poruszam, więc szukam swego podobieństwa – opowiadała „Super Expressowi”.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News