Obserwuj w Google News

Internauci zachwyceni żoną Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”. „Przesympatyczna kobieta”

2 min. czytania
28.04.2023 16:25
Zareaguj Reakcja

Jaruś i Gosia z programu „Chłopaki do wzięcia” są jedną z tych par, która nadal wzbudza ogromne emocje u widzów. Fani zaniepokoili się, gdy pojawiły się plotki, że w ich małżeństwie rzekomo źle się wiedzie. Teraz są zachwyceni po „wystąpieniu” Gosi, a niektórzy nawet przyznają, że źle ją ocenili.

Chłopaki do wzięcia
fot. screen YouTube Polsat

Jarosław Mergner z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” w końcu znalazł swoją drugą połówkę. Nie pokazywał jej na publikowanych filmikach, co wywołało niepokój jego fanów. Był zalewany gradem pytań. Zresztą ostatnio też nie miał lekko – niektórzy nawet życzyli mu śmierci. Na szczęście może liczyć na wsparcie Gosi, która stała się prawdziwą ulubienicą internautów. Próżno szukać nieżyczliwych komentarzy.

Zobacz także:  Wspaniałe nowiny u Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Tego fani się nie spodziewali

Chłopaki do wzięcia: internauci zauroczeni żoną Jarusia

Na TikToku na koncie „Jaka piękna patologia” pojawił się filmik, który zebrał ponad 600 tys. wyświetleń. To urywek relacji live Gosi, która w międzyczasie rozmawiała też z innymi internautami platformy. Nie brakowało śmiechów, dopytywania o codzienne życie, a bohaterka „Chłopaków do wzięcia” pokazała również swojego męża.

Gosia rozmawiała z jedną z tiktokerek o pracy polegającej na sprzątaniu w szkole. Widać, że żona Jarusia jest niesamowicie otwartą osobą, a w sieci czuje się jak ryba w wodzie. Pod opublikowanym nagraniem pojawiły się dziesiątki komentarzy.

- Bardzo sympatyczna dziewczyna – czytamy.

- Gosia jest tak sympatyczna, że nie wiem dlaczego ludzie jej tak dokuczają – dziwiła się internautka.

- Kobieta po przejściach, nic to nie zmienia, że bardzo sympatyczna – napisała kolejna osoba.

- Widuję ją w sklepie, bardzo skromna kobieta. Myślę, że Jaruś dobrze wybrał – brzmiał kolejny komentarz.

Redakcja poleca

- Miła kobietka, dobrze ludzi traktuje – skwitowała jedna z użytkowniczek TikToka.

- Bardzo miła, sympatyczna i zaradna kobieta. „Chłopaki do wzięcia” pokazali ją jako wredną, a jest całkiem inaczej – przyznano.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS