Obserwuj w Google News

„Chłopaki do wzięcia”. Była Jarusia ułożyła sobie życie z innym. Jak wygląda?

1 min. czytania
18.04.2023 12:48
Zareaguj Reakcja

 Chociaż Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" tworzy szczęśliwy związek małżeński z Gosią, to nie ona jako pierwsza podbiła jego serce. Pierwszą wybranką Jarosława była Aneta. Dziś była partnerka gwiazdora show Polsatu układa sobie życie u boku nowego partnera. Jak wygląda?

„Chłopaki do wzięcia”. Była Jarusia ułożyła sobie życie z innym. Jak wygląda?
fot. Youtube: jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” jest mężem Gosi. Jakiś czas temu plotkowano o kryzysie, który miał dotknąć ich związek. O tym, że między małżonkami nie układa się najlepiej, miał świadczyć wygląd Jarka. Gwiazdor miłosnego show Polsatu przestał przypominać dawnego siebie.

Fani odetchnęli z ulgą, kiedy okazało się, że plotki nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Jarek i Gosia do dziś są parą. Obecna wybranka nie była jednak pierwszą, która skradła serce sławnego Jarusia.

Zobacz także: Fani Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” przegięli. Życzą mu śmierci
 

„Chłopaki do wzięcia”. Jak wygląda była partnerka Jarusia?

Tą, która jako pierwsza zdobyła względy Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”, była Aneta. Przez pewien czas byli nierozłączni. Widzowie byli świadkami, jak obsypywali się czułymi słówkami i wybierali się na randki w urokliwe miejsca.

Niestety ich związek nie miał przyszłości, ale Jarek i Aneta nie stracili nadziei na znalezienie miłości. Dziś oboje cieszą się obecnością drugich połówek.

Jak teraz wygląda Aneta? W mediach społecznościowych możemy znaleźć zdjęcia byłej partnerki Jarusia. Wygląda na to, że nadal promienieje radością i nadal nosi się w ten sam sposób. Ciągle podkreśla brwi ciemną kredką i jest blondynką.

Źródła: RadioZET.pl

Redakcja poleca