Obserwuj w Google News

Fani Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” przegięli. Życzą mu śmierci

2 min. czytania
17.04.2023 16:07
Zareaguj Reakcja

Jaruś Mergner z programu „Chłopaki do wzięcia” naraził się fanom. Już niejednokrotnie „fani” rzucali w niego nieobyczajnymi komentarzami. Jednak bohater formatu nie poddaje się i nadal publikuje filmiki w mediach społecznościowych czy na YouTube. Tym razem internauci przegięli.

Chłopaki do wzięcia
fot. screen YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia

Krytycy Jarusia Mergnera z programu „Chłopaki do wzięcia” często czekają na potknięcia bohatera. Ten co kilka dni publikuje na YouTube filmy o różnej tematyce. Przedstawia swoje mieszkania, różne kolekcje, np. telefonów czy koszulek, albo pokazuje, jak radzi sobie w kuchni. Chociaż drugim Robertem Makłowiczem nie zostanie, to internauci byli bezlitości. Jarusiowi dostało się za filmik z robienia tostów.

Zobacz także:  Chłopaki do wzięcia: Stefan wyśmiał Aldonę. „No, bebech jest”

Internauci życzą śmierci Jarusiowi z „Chłopaków do wzięcia”?

Jaruś Mergner kilka dni temu opublikował film zatytułowany „najlepsze tosty”. Bohater „Chłopaków do wzięcia” przygotował chleb, ser, szynkę i sos czosnkowy. Internauci dopatrzyli się kłamstwa i manipulacji.

Komentujący dopatrzyli się, że Jaruś robił tosty bez dodatków. Zabrakło sera i szynki, a na chleb zaledwie spadła kropla sosu. Trudno sobie wyobrazić, że taki banał rozsierdził internautów. Niektórzy nie szczędzili okrutnych komentarzy.

- Wydaje mi się, że Jarek cofa się w rozwoju, kiedyś wypowiadał się „mądrzej” -  czytamy.

- Jarek, oszukujesz, nie było ani szynki, ani sera, jedynie kropla sosu czosnkowego, w dodatku kupiony - dodała inna osoba.

- Jarek, a tak wszystko ok z pokrywką? - pytano.

Redakcja poleca

Mogłeś dodać dreszczyku emocji i zrobić te tosty, siedząc z tym opiekaczem w wannie pełnej wody - brzmiał wręcz absurdalny komentarz.

- Niektóre komentarze są nie na miejscu. Tyle jadu w was. Nie podoba się, to po co oglądacie - broniła Jarusia inna osoba.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS