Obserwuj w Google News

Co się stało z mamą Ryśka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"? To nagranie łamie serce [WIDEO]

2 min. czytania
06.04.2023 21:04

Ryszard "Szczena" Dąbrowski był jednym z najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". W początkowych seriach występowała także jego mama. Widzowie doskonale pamiętają słowa kobiety: "Rysiek, ty draniu!" i prośby, żeby syn oddał jej rower. Niestety w sieci pojawiły się smutne doniesienia o domu Dąbrowskich. Internautów poważnie zaniepokoił los mamy Ryśka "Szczeny", która została bez dachu nad głową. 

Rysiek Szczena Dąbrowski stracił dom?
fot. YouTube/screen

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zdobył popularność dzięki programowi Polsatu "Chłopaki do wzięcia". Zanim jednak odkuł się z biedy dzięki walkom MMA i założył rodzinę z Asią Wielochą, mieszkał na wsi razem ze swoją mamą. Widzowie wielokrotnie byli świadkami sprzeczek Szczeny z matką, która często krzyczała "Ryszard, ty draniu!" i błagała, żeby syn nie zabierał jej roweru.

Mama Ryśka cieszyła się ogromną sympatią widzów. Wielu współczuło jej biedy i osamotnienia oraz wiecznych trosk z synem, który notorycznie trafiał za kratki. Co dzisiaj dzieje się z poczciwą bohaterką "Chłopaków do wzięcia"? Do sieci trafiło nagranie z miejsca, gdzie stał jej dom. Według autora nagrania po budynku znanym z show Polsatu nie ma już śladu. 

Redakcja poleca

Gdzie jest mama Ryśka "Szczeny"? Donoszą, że zburzono jej dom

Niedawno pojawiły się smutne informacje, że  dom Ryśka Dąbrowskiego jest w opłakanym stanie. Niestety najnowsze doniesienia mają być jeszcze bardziej porażające.

Na YouTube pojawiło się nagranie informujące, że domu Szczeny już nie ma. Budynek miał zostać wyburzony. Na filmie widać, że miejsce, w którym mieszkali kiedyś Dąbrowscy, jest zupełnie puste. W okolicy widnieje jedynie rozjeżdżona ziemia i resztki fundamentów. Z dawnego gospodarstwa ostały się tylko studnia i pompa, które widzowie mogą pamiętać z "Chłopaków do wzięcia".

Smutne informacje o mamie Ryśka z "Chłopaków do wzięcia"

Gdzie w takim razie podziewa się mama Szczeny? Nad tym samym zastanawiał się autor nagrania. Niestety los kobiety pozostaje oficjalnie nieznany, lecz w komentarzach zmieszczonych w mediach społecznościowych można natknąć się na parę interesujących informacji. Według osób znających sytuację z pierwszej ręki mama Ryśka ma przebywać obecnie w domu opieki społecznej

A tak ma dziś wyglądać miejsce, w którym stał dom Ryśka Dąbrowskiego i jego mamy. Chyba niejednemu widzowi "Chłopaków do wzięcia" zakręci się łezka w oku...

Aktor z Polsatu doświadczył tragedii. Przyjaciele zbierają dla niego pieniądze w sieci