Obserwuj w Google News

Wspaniałe nowiny u Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Tego fani się nie spodziewali

Anna Skalik
2 min. czytania
24.04.2023 13:27
Zareaguj Reakcja

Jaruś jest jednym z ulubionych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Już ponad rok temu sympatyczny bohater ożenił się z ukochaną Małgorzatą. Fani Jarka będą zadowoleni z najnowszych wieści.

Jaruś z Chłopaków do wzięcia
fot. Facebook/@polsatplayofficial/screen

Wspaniałe wieści dla fanów Jarusia Mergnera z " Chłopaków do wzięcia". Jeszcze niedawno krążyły pogłoski o kryzysie w jego związku z Gosią, ale teraz okazuje się, że jest wprost przeciwnie. W niedawnym odcinku widzowie zobaczyli dawno niewidzianą parę, a ukochana Mergnera przekazała radosną wiadomość. Jak stwierdziła, ich życie układa się bardzo dobrze.

Jestem szczęśliwa z Jarkiem, układa nam się dobrze. Cicho, spokój mamy. Nie robi awantur, nie pali, nie pije - przekazała.

Zobacz także:  Chłopaki do wzięcia: Stefan wyśmiał Aldonę. „No, bebech jest”

Jak widać, doniesienia o trudnościach w małżeństwie są mocno przesadzone, jednak jest coś, co Gosi jest w Jarku trudno zaakceptować. Chodzi o jego małomówność.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" jest w szczęśliwym małżeństwie. Gosia ma jedno "ale"

Jak przyznała żona Jarusia, jej ukochany jest bardzo skryty i trudno jest z nim o czymś porozmawiać. Małgorzata ma wrażenie, że z jej męża wszystko musi "wyciągać". Bardzo brakuje jej rozmów z Mergnerem.

- No jest dobry Jarek, tylko trzeba z nim rozmawiać. Bo on siedzi cicho i nic nie mówi, jak ze mną pije kawę - przekazała.

Jaruś widzi to jednak nieco inaczej:

Czasem z Gosią rozmawiam, ale ileż będę rozmawiał w kółko to samo... Jakbym miał jakieś takie ciekawe wiadomości, to wtedy mogę rozmawiać. No chyba że jakąś fajną ciekawostkę przyniosę, to wtedy porozmawiam. Ale jak mam ciekawą rzecz, a jeśli nie mam ciekawej rzeczy to nic nie rozmawiam. Chyba że coś mi się przypomni - komentuje żale małżonki.

Jarosław Mergner w programie obecny jest od samego początku, a od ponad roku widzowie mogą śledzić jego małżeńskie perypetie. Na początku 2022 roku w sieci pojawiły się wieści o tym, że chłopak wreszcie znalazł miłość i stanął na ślubnym kobiercu. Razem z ukochaną Gosią powiedzieli sobie tak.

Redakcja poleca

Niestety, od tamtej pory co pewien czas pojawiały się doniesienia o kryzysie w małżeństwie Jarusia. Mergner miał nawet wyprowadzić się od ukochanej. Tego typu wieści pojawiły się znowu całkiem niedawno. Kilka tygodni temu fani martwili się, że Jarek wygląda coraz gorzej, zgasł i stracił chęć do życia. Komentowano, że gdy był singlem, był uśmiechnięty, dobrze wyglądający, a żonaty - "smutny, wychudzony chłop, smażący ryby". Jak widać jednak, Jaruś i Gosia mają się bardzo dobrze, a ich małżeństwo kwitnie.

Dodajmy, że ostatnio w mediach było głośno także o byłej dziewczynie Jarusia. Aneta ułożyła sobie życie z nowym ukochanym. 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl