Obserwuj w Google News

Allan Krupa pierwszy raz o wypadku ojca. Syn Edyty Górniak bronił matki w „DDTVN”

3 min. czytania
02.02.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa udzielił wywiadu w „Dzień Dobry TVN” i opowiedział o trudnych relacjach z ojcem. Syn Edyty Górniak zdradził też, co sądzi o kontrowersyjnych poglądach znanej mamy i napomknął o związku z Angeliką Dziedzic.

allan-krupa-o-wypadku-ojca-syn-edyty-górniak-broni-matki
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Murzyn/East News

Allan Krupa poszedł w ślady znanej mamy i rozpoczął muzyczną karierę. Syn Edyty Górniak przyjął pseudonim Enso i w marcu 2022 roku wydał debiutancki singiel „Lambada”. Później ukazał się także „Dżentelmen”, a premierze piosenki „WOW” towarzyszył wywiad promujący najnowszą twórczość młodego artysty. Allan pojawił się w „ Dzień Dobry TVN” i opowiedział o swojej twórczości. Lwią część rozmowy stanowiły jednak wynurzenia Krupy na temat jego życia prywatnego. Raper mówił między innymi o wypadku jego ojca, reakcjach na kontrowersyjne poglądy jego mamy i związku z Angeliką Dziedzic.

Redakcja poleca

Allan Krupa o kontrowersyjnych poglądach Edyty Górniak i stosunku do religii

W rozmowie z dziennikarzem „DDTVN” Mateuszem Hładkim 18-latek wyznał, że trudno było mu rozpocząć karierę między innymi ze względu na popularność jego mamy, Edyty Górniak. Choć Allan jest bardzo dumny z jej sukcesów, przyznał, że życie na świeczniku ma swoje minusy. Muzyk długo walczył o to, by być uznawanym za niezależnego artystę.

- Chciałem robić coś swojego, ale nie było to postrzegane przez pryzmat mojej twórczości i samego mnie, tylko przez pryzmat mojej mamy, co było dla mnie uciążliwe, bo nie umiałem z tego wyjść - powiedział, chyba zapominając, że jeszcze niedawno wystąpił razem z mamą na scenie „Sylwestra Marzeń” TVP.

Syn Górniak zdradził też, co sądzi o kontrowersyjnych wypowiedziach jego matki. Piosenkarka od niedawna słynie z niezwykle ciekawych poglądów. Nie tylko wieszczy upadek Kościoła i straszy Antychrystem, ale też przekonuje, że żyje od 4 tysięcy lat i zapewnia, że po świecie chodzą reptilianie i bioroboty. Allan, mimo że podkreślił, że nie zgadza się z wieloma wierzeniami matki, nie był skory do krytyki.

- Ma swoje poglądy jak miliardy ludzi na świecie. (...) Nie uważam, że jest to podstawa do jakiejkolwiek krytyki. Nie mówię, że się ze wszystkim zgadzam, dlatego że jesteśmy innymi ludźmi.

Później Krupa wyznał, że sam „nie jest chrześcijaninem”, ale nie nazwałby się też ateistą.

- Szukam tego, w co wierzę. Mogę powiedzieć, że w siłę wszechświata i świata otaczającego nas dookoła - stwierdził enigmatycznie, niejako naśladując „uduchowione” wypowiedzi mamy.

allan-krupa-edyta-górniak
fot. Instagram (@ensosynu)

„Dzień Dobry TVN”. Allan Krupa opowiada o trudnej relacji z ojcem. „Był dla mnie obcy”

Mateusz Hładki zapytał młodego muzyka o jego wspomnienia dotyczące wypadku, który w 2014 roku spowodował jego ojciec. Dariusz Krupa pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę. Allan przyznał, że rodzinny dramat był naprawdę trudnym doświadczeniem.

- Było to ciężkie przeżycie, natomiast mój ojciec nigdy nie wpłynął znacznie na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem takiego sentymentu do niego. Po prostu był trochę dla mnie obcy - powiedział Krupa. - To jest przypadek, gdzie nauczyłem się z błędów innego człowieka. Bardzo ważna lekcja.

Mimo trudnego dzieciństwa 18-latkowi udaje się osiągać sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Raper tworzy szczęśliwą relację z tiktokerką, Angeliką Dziedzic.

- Jesteśmy razem już rok. Mieszkamy razem już jakiś czas i bardzo fajnie nam się układa. Szalejemy za sobą i tego właśnie zawsze szukałem - podsumował Allan.

Oglądaj