Obserwuj w Google News

Edyta Górniak wdała się w romans z byłym mężem gwiazdy TVN. Wypłynęły pikantne szczegóły

2 min. czytania
19.01.2023 13:38
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak miała romans z Adamem Sztabą, znanym dyrygentem i byłym jurorem "Must Be The Music". Muzyk był swego czasu mężem Doroty Szelągowskiej. Dzisiaj mało kto pamięta, że Górniak i Sztabę łączyło coś więcej niż tylko praca, a o ich sekretnym romansie huczała cała branża.

Edyta Górniak
fot. Pawel Murzyn/East News

Edyta Górniak od lat oficjalnie wiedzie życie singielki. Po nieudanym małżeństwie z Dariuszem Krupą, którego owocem jest syn Allan Krupa, piosenkarka stworzyła dłuższy związek jeszcze tylko ze znanym prawnikiem Piotrem Schrammem. Choć relacja rozpadła się po czterech latach, Edyta wielokrotnie podkreślała, że był to najnormalniejszy związek, jaki udało jej się stworzyć, i nadal ciepło wypowiada się o warszawskim adwokacie. 

Od tamtej pory kolejne romanse Edyty Górniak okazywały się porażką. W dramatycznych okolicznościach zakończył się związek artystki z rajdowcem i właścicielem hotelu Mateuszem Zalewskim. Górniak wyznała, że razem z ówczesnym partnerem spodziewali się dziecka, lecz doszło do poronienia. Potem piosenkarkę łączono m.in. z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem Arki Gdynia, ale relacja nie doczekała się szczęśliwego rozwinięcia. 

Redakcja poleca

Edyta Górniak miała romans z Adamem Sztabą 

Polska diwa może nie ma szczęścia w miłości, ale za to nigdy nie brakowało jej powodzenia u mężczyzn. Lista partnerów Edyty Górniak jest wyjątkowo długa i zawiera sporo znanych nazwisk z polskiego show-biznesu. Piosenkarka spotykała się m.in. z Piotrem Kraśką, Robertem Janowskim, Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowskim i Robertem Kozyrą

Mało kto pamięta, że na początku swojej kariery Edyta Górniak miała romans z Adamem Sztabą. Był 1997 rok, młoda gwiazda "Metra" po ogromnym sukcesie na Eurowizji była już uznaną artystką na polskiej scenie. Wówczas pracowała z najlepszymi w branży. Adam Sztaba został kierownikiem muzycznym jej zespołu. Wokalistka i przystojny dyrygent spędzali ze sobą mnóstwo czasu w pracy, ale szybko zaiskrzyło między nimi także na gruncie prywatnym. 

Niestety płomienny romans nie przerodził się w długotrwały związek. Edyta Górniak i Adam Sztaba zakończyli relację po roku. Piotr Krysiak w książce "Edyta Górniak bez cenzury" ujawnił, że piosenkarka bardzo przeżyła rozstanie z muzykiem. Nie chciała mieć po nim żadnych pamiątek, dlatego rozdała jego rzeczy potrzebującym. 

Adam Sztaba potem związał się z Dorotą Szelągowską, późniejszą gwiazdą programów wnętrzarskich w TVN, i po wielu latach w 2013 roku wziął z nią ślub. Małżeństwo przetrwało jednak tylko dwa lata i zakończyło się rozwodem w 2015 roku. 

EN_01549765_0401
fot. Artur Barbarowski/East News
EN_01491971_0316
fot. Artur BARBAROWSKI/East News
EN_01185281_3267
fot. TRICOLORS/East News