Obserwuj w Google News

Edyta Górniak gorzko zaufaniu do mężczyzn. „To już poległo”

2 min. czytania
10.01.2023 16:23
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak ma za sobą kilka nieudanych związków. W jednym z najnowszych wywiadów diwa odniosła się do swoich doświadczeń z mężczyznami i przyznała, że nie planuje wejścia w kolejną relację. „To już jest w zgliszczach pogrzebane w ziemi i już  kwiatki rosną na tym. Także już nic się nie wydobędzie z tego” – wyznała gorzko.

Edyta Górniak
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Edyta Górniak ma na swoim koncie ogromny dorobek artystyczny, jednak w strefie uczuciowej szczęście sprzyja jej nieco mniej. Jej związek małżeński z Dariuszem Krupą, z którym w 2004 roku doczekała się syna Allana, rozpadł pięć lat po ślubie. Wcześniej wokalistka spotykała się m.in. z Dariuszem Kordkiem, poznanym na planie programu „Jak oni śpiewają” czy dziennikarzem Piotrem Kraśką.

Zobacz także:  Górniak spotkała się ze Steczkowską po Sylwestrze. Będzie zgoda?

Edyta Górniak miała burzliwe życie uczuciowe. Woli zostać singielką?

Próby czasu nie przetrwał również medialny związek celebrytki z Piotrem Gembarowskim, a byli partnerzy rozstali się w atmosferze skandalu

- Przez te chyba trzy miesiące znajomości nieustannie ujmował mnie tym, że na przykład dzwonił do mnie do domu, żeby zapytać, dlaczego płaczę, w chwili kiedy rzeczywiście płakałam. Wiedział, kiedy płaczę, kiedy krzyczę, o czym rozmawiam ze swoimi gośćmi. Zwyczajnie mnie podsłuchiwał. Pan Gembarowski rozpoznał kod mojego telefonu, który był wyposażony w system pozwalający usłyszeć z zewnątrz, co się dzieje w domu – skarżyła się Górniak w rozmowie z „Galą”.

Podobny finał miała relacja diwy z Robertem Kozyrą. Gdy ich drogi się rozeszły, zwaśnieni ekspartnerzy nie szczędzili sobie przykrych słów – mężczyzna w nieprzychylny sposób wypowiadał się o twórczości gwiazdy, z kolei ona zarzuciła mu wybijanie się na jej nazwisku.

Życzę Robertowi, aby udało mu się zapracować na swoją własną wartość tak, aby nie musiał zapożyczać nazwisk z pierwszych stron gazet do autopromocji. Trzymam za niego kciuki

 – wbiła szpilę Kozyrze na łamach „Super Expressu”.

Redakcja poleca

Edyta Górniak nie planuje kolejnego związku. „Można się przyjaźnić”

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak jest już zmęczona życiem uczuciowym. Jak wyznała w najnowszym wywiadzie, mężczyźni zbyt wiele razy ją zawiedli i najlepiej czuje się jako singielka.

O nie, w ogóle zaufanie do kogokolwiek, jeżeli chodzi o płeć przeciwną,  to już poległo. To już jest w zgliszczach pogrzebane w ziemi i już  kwiatki rosną na tym. Także już nic się nie wydobędzie z tego. I to nie  chodzi o to, bo oczywiście można się przyjaźnić, można budować różne relacje

 – wyjawiła dziennikarzom „Faktu”.

Królowa polskiej sceny muzycznej przyznała, że doskonale radzi sobie w roli singielki i nie potrzebuje uzupełnienia w postaci mężczyzny, który mógłby ją zawieść.

Kiedy jestem bez mężczyzny, to jestem najbardziej zbalansowana.  Najwięcej mogę na siebie liczyć i w zasadzie jestem w najlepsze formie  kreatywnej i w ogóle takiej wyczynowo-sportowej

– wyjaśniła rozbrajająco wokalistka.

Podzielacie stanowisko Edyty Górniak, czy wierzycie w szczęśliwą miłość?

RadioZet.pl/"Super Express"/"Fakt"

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl