Obserwuj w Google News

Edyta Górniak ostro o Dariuszu Krupie. Nie płaci alimentów? "Allan ma tylko mnie"

2 min. czytania
19.08.2021 11:16
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wiele razy niepochlebnie wypowiadała się na temat byłego męża, Dariusza Krupy. Okazuje się, że mężczyzna unika płacenia alimentów na syna Allana. Wokalistka wyznała, że sama musi troszczyć się o pieniądze dla siebie i dziecka.

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak to jedna z największych polskich gwiazd, która przeszła do historii, kiedy wywalczyła 2. miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji przebojem "To nie ja". Od 1994 roku żaden z reprezentantów naszego kraju nie dotarł tak wysoko. To jednak niejedyny muzyczny sukces wokalistki, która na swoim koncie ma wielkie hity takie jak "Dotyk", "Kolorowy wiatr", czy "Dumka na dwa serca". Nadal jest aktywna zawodowo, stała się także osobowością telewizyjną, występując w roli trenerki w " The Voice of Poland". W ostatnim czasie stała się także gwiazdą mediów społecznościowych za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi dotyczących duchowości, międzynarodowych spisków, a nawet podważania realnego zagrożenia pandemią koronawirusa. Przez wielu uznawana jest za naczelną polską koronasceptyczkę i antyszczepionkowca.

Edyta Górniak przez lata wiązana była z wieloma mężczyznami, przed Eurowizją 2020 pojawiły się nawet plotki o romansie z Rafałem Brzozowskim. Piosenkarka ma na koncie kilka nieudanych związków, była zaręczona z Dariuszem Kordkiem, spotykała się między innymi z Piotrem Kraśką. W 2004 roku urodziła syna Allana, owoc związku z muzykiem Dariuszem Krupą. Ich małżeństwo trudno uznać za udane, ślub wzięli w 2005 roku, pięć lat później rozwiedli się. Górniak wielokrotnie niepochlebnie wypowiadała się na temat byłego męża. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że ojciec jej syna nie płaci alimentów.

Redakcja poleca

Edyta Górniak nie dostaje alimentów od Dariusza Krupy. Skrytykowała byłego męża

W programie "My Way" Edyta Górniak poinformowała, że jeszcze przed ślubem została przez Dariusza Krupę oszukana i okradziona.

- Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam przez niego okradziona, ale dopiero dzień przed ślubem, kiedy zebrałam wszystkie dokumenty, uwierzyłam, że to prawda (...) Moja firma już nie należała do mnie, moje konto już nie było moje, a ja ciągle wmawiałam sobie, że to jakaś pomyłka - opisywała.

Okazuje się, że nawet po rozwodzie wokalistka nie ma z byłym mężem łatwego życia. Edyta nie podzieliła majątku, który miał zostać zlicytowany na poczet długów ojca Allana. Co więcej, w rozmowie z portalem Pudelek Górniak poinformowała, że nie mogła liczyć na zasądzone Krupie alimenty w kwocie trzech tysięcy złotych.

- Nie płaci, nigdy nie płacił. Allan ma tylko mnie, ale radzimy sobie super. Wszystko, co zechce, ma ode mnie. Zminimalizował swoje potrzeby - zdradziła artystka.

17-latek z pewnością jest dumny, że ma tak zaradną mamę.