Obserwuj w Google News

Allan Krupa podjął ważną decyzję. Syn Edyty Górniak chce się odciąć od ojca?

2 min. czytania
02.07.2021 14:00
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa to syn Edyty Górniak z jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Nastolatek jest bardzo mocno związany z mamą, ale nie ma jednak zbyt dobrej relacji z ojcem. Okazuje się, że właśnie podjął ważną decyzję, którą rozlicza się z ojcem. Postanowił zrezygnować z jego nazwiska.

Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli parą przez blisko pięć lat. W 2004 roku w Łomży urodził się ich syn, Allan, a oni rok później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Niestety, już w 2009 roku piosenkarka ogłosiła separację, a w 2010 roku małżeństwo zostało rozwiązane, podobnie jak współpraca zawodowa.

Relacje Allana z ojcem po rozwodzie nie były łatwe, a wypadek, który w 2014 roku spowodował Krupa, jeszcze bardziej skomplikował jego stosunki z synem. Kiedy Krupa trafił do więzienia, Edyta Górniak za wszelką cenę próbowała chronić syna przed przykrymi doświadczeniami i zdecydowała o wyprowadzce do USA. Teraz, kiedy Allan jest już prawie pełnoletni, sam dobrze rozumie, jak wygląda jego relacja z ojcem.

Zobacz także: Doda komentuje sprawę Britney Spears i ujawnia: "Miałam trzy załamania nerwowe. Byłam na dnie"

Allan Krupa zmienia nazwisko. Chce odciąć się od ojca?

Jak informuje tygodnik "Na żywo", Allan Krupa podjął decyzję, dzięki której jeszcze bardziej podkreśli więź ze swoją matką i będzie też rozliczeniem się z Dariuszem Krupą. Nastolatek chce zrezygnować z nazwiska po ojcu i przyjąć nazwisko mamy. Wygląda na to, że wkrótce nazywał się będzie Allan Górniak.

"Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy" - przekazuje "Na żywo". Magazyn, powołując się na słowa informatora, ujawnia, że Allan nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu z Krupą, który od dłuższego już czasu przebywa na wolności po odsiadce.

"Allan wie, że jego tata rozpoczął nowe życie. Mieszka w Warszawie, ma nową partnerkę, ale chłopak nie chce słyszeć o spotkaniu z nim" - informuje "Na żywo".