Obserwuj w Google News

Edyta Górniak straszy Antychrystem. "Chcą to znormalizować"

2 min. czytania
30.11.2022 10:08
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak prowadzi swoją osobistą krucjatę przeciwko złym siłom. Artystka za pośrednictwem Instagrama dzieli się swoimi przemyśleniami ze światem. Tym razem na tapet wzięła Lottę Volkovą — projektantkę Adidasa.

Edyta Górniak straszy Antychrystem. "Chcą to znormalizować"
fot. VIPHOTO/East News

Antychryst jest tropem silnie zakorzenionym w polskim kręgu kulturowym. Przed wpływem sił nieczystych na ludzkie życie przestrzegają kapłani, misjonarze i... Edyta Górniak. Polska gwiazda nie odpuszcza, wygląda na to, że "edukacja" społeczeństwa jest ostatnio jej głównym celem.

Niektórzy mogą pamiętać, że nie tak dawno Górniak podjęła temat święta Halloween, kojarząc je ze słowami "hell" (ang. "piekło") i "win" (ang. "wygrywać"). Artystka stwierdziła później, że branie udziału w halloweenowych zabawach może nieść wiele dotkliwych konsekwencji.

Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości. Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić — tłumaczyła Edyta.

Redakcja poleca

Edyta Górniak atakuje znaną projektantkę

Edyta Górniak nie zwalnia tempa i z ekspercką precyzją wyszukuje w świecie znaki działalności sił nieczystych. Wielokrotnie atakowała już osoby publicznie, twierdząc, że mają one konszachty z diabłem. Stwierdziła m.in., że Lady gaga swój wygląd zawdzięcza... spożywaniu krwi niemowląt. O ile atak na halloweenowe zabawy niektórym może wydawać się oczywisty, o tyle zaskakującym jest przypinanie łatki Antychrysta jednej z projektantek Adidasa — Lottcie Volkovej.

Artystka opublikowała na InstaStory zdjęcie, na którym Volkova pozuje w czerwonej kreacji, trzymając na rękach dwie pomalowane na ten sam kolor lalki. Laik mógłby stwierdzić, że jest to zwykłe dziwactwo, rodzaj sztuki użytkowej, performance lub — w najgorszym wypadku — próba prowokacji. Ale nie Edyta. Piosenkarka dała internautom jasno do zrozumienia, że zna prawdziwe intencje projektantki.

Z jednej strony prowokacja — z drugiej świadome przyzwyczajanie oczu dzieci do treści, kolorów i symboli antychrysta. Nie mogą już pewnych rzeczy ukryć, to chcą znormalizować. Antychryst zawsze był inteligentny — skomentowała.

Edyta Górniak straszy antychrystem
fot. Screen, Instagram: @edytagorniak

Edyta ostrzega, apeluje i edukuje, ale społeczeństwo pozostaje głuche na jej słowa. Kto wie, może niedługo większość ludzi otworzy oczy i zacznie zwracać uwagę na podobne "znaki"? Wtedy kontrkultura zadrży w posadach.

Źródła: RadioZET.pl