Obserwuj w Google News

Doda dopiekła Edycie Górniak?! „To było rozkosznie zabawne!”

2 min. czytania
08.01.2023 15:57
Zareaguj Reakcja

Doda dopiekła Edycie Górniak. Mimo, że mija właśnie pierwszy tydzień nowego, 2023, roku, nie milkną echa komentarzy po dwóch rywalizujących ze sobą Sylwestrach. Co Doda, gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, miała do powiedzenia o występie Edyty Górniak, wspierającego „Sylwester z Dwójką”?

Doda i Edyta Górniak
fot. Lukasz Kalinowski/East News/Pawel Murzyn/East News

Doda dopiekła Górniak – to news, którym żyją serwisy plotkarskie w pierwszy weekend nowego roku. W tydzień po Sylwestrze, polskie gwiazdy wciąż żyją wydarzeniami poprzedniej sobotniej nocy. Dorota „Doda” Rabczewska udzieliła właśnie wywiadu portalowi Party.pl i nie szczędziła słów krytyki wobec występu swojej koleżanki po fachu. Co dokładnie powiedziała o występie Edyty Górniak?

Redakcja poleca

Doda „masakruje” Górniak. Wiemy, jak piosenkarka skrytykowała koleżankę

Podczas niedawnej rozmowy z dziennikarzem portalu Party.pl, Doda powiedziała kilka słów o imprezie konkurencji. Gwiazda Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w następujący sposób wypowiedziała się o występie Edyty Górniak:

– Występ Edyty i Allana to była kumulacja rewelacyjnych nieszczęść. Najpierw Allan, któremu Edyta zapomniała powiedzieć, że jak się śpiewa z playbacku, to trzeba mieć mikrofon przy buzi. Następnie Edyta, która zaplątała się w rękaw swojego futra, więc przez całą piosenkę, biedna, musiała udawać, że to jest taka jej stylówa. Mnie się bardzo podobało. Ja wiem, że niektórzy odbiorą to jako złośliwe i sarkastyczne, ale ja naprawdę nie jestem złośliwa, bo ja naprawdę uważam, że to było rozkosznie zabawne – powiedziała z rozbrajającą szczerością i swoim charakterystycznym śmiechem. 

O występie Górniak i jej syna było też głośno w ostatnim tygodniu, gdyż matka Allana wyznała, że „oszukała syna”, zapraszając go na scenę.

Redakcja poleca

Doda sama w ogniu krytyki

Co ciekawe – choć Doda skrytykowała dokonania Edyty Górniak, sama znalazła się w ogniu krytycznych komentarzy. Niektórzy byli zachwyceni jej show na Sylwestrowej Mocy Przebojów, chwaląc aż cztery różne stylizacje wieczoru i umiejętny dobór hitów. Inni jednak zarzucili artystkę komentarzami o braku oryginalnych pomysłów i zwyczajnym kopiowaniem innych. Fanom nie spodobało się, że Doda, idąc za przykładem innych internautów, którzy od tygodni mówią o jej podobieństwie do Jenny Ortegi, gwiazdy serialu Netflixa „Wednesday“ (który właśnie wznowiono na 2. sezon), zdecydowała się pokazać na scenie w stroju głównej bohaterki. A do tego odtańczyć viralowy „taniec Wednesday“, który przeszedł już szerokim echem przez wszystkie social media.

Doda ze Złotą Płytą

W tym miejscu warto wspomnieć, że najnowszy krążek polskiej wokalistki – „Aquaria” otrzymał status Złotej Płyty, a artystka wciąż cieszy się wielkim uznaniem w polskim świecie showbiznessu. 

Czytaj także: Jenna Ortega o pracy nad serialem "Wednesday" [WYWIAD]

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Party.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów