Obserwuj w Google News

Doda wykonała taniec Wednesday Addams podczas Sylwestra. To wideo jest hitem sieci

2 min. czytania
02.01.2023 09:08
Zareaguj Reakcja

Doda wykonała „taniec Wednesday” Jenny Ortegi podczas występu na Sylwestrowej Mocy Marzeń. To wideo w rytm „Goo Goo Muck” zespołu The Cramps jest hitem sieci.

Doda podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów
fot. VIPHOTO/East News

Doda była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, zachwycając fanów swoim występem. Teraz stacja opublikowała wideo z fragmentem, podczas którego polska piosenkarka wraz z grupą tancerzy wykonuje układ z serialu NetflixaWednesday” w rytm utworu „Goo Goo Much” zespołu The Cramps. Piosenkarka musiała bowiem usłyszeć, że fani uważają, że młoda aktorka, Jenna Ortega, która wciela się w postać Wednesday, jest bardzo podobna do młodej Doroty Rabczewskiej.

Redakcja poleca

Doda tańczy „taniec Wednesday” na sylwestrowej scenie 

Wideo, opublikowane w niedzielę 1 stycznia w mediach społecznościowych Dody i Telewizji Polsat zebrało w ciągu pierwszych godzin blisko 50 tysięcy serduszek. Fani oszaleli na jego punkcie.

Co ciekawe – w komentarzach, oprócz pozytywnych słów, pojawia się też bardzo wiele krytycznych uwag od osób, które chyba nie zrozumiały, że piosenkarka celowo wykorzystała popularny trend. Zarzucają jej „nieudolną próbę kopiowania” i „zerżnięte choreografie i stylizacje”, sugerując, że jest to przejaw „braku kreatywności totalnie po polsku”. W szczególności bawi komentarz jednej z osób, w którym autorka pisze:

– Kiedyś mówiłaś, że nienawidzisz jak ktoś cię kopiuje i że to ludzie bez pomysłu na siebie. Czyli teraz robisz to, z czego kiedyś się śmiałaś! 

Humorystycznie wypada także komentarz innej fanki:

– Wednesday jest tylko jedna.

Biorąc pod uwagę, że od lat 40., gdy w formie komiksu Wednesday Addams pojawiła się w zbiorowej świadomości, w tę postać wcielało się co najmniej osiem aktorek w różnych adaptacjach, uwaga ta wypada dość kuriozalnie.

[AKTUALIZACJA]

Doda skomentowała występ w swoich mediach społecznościowych. Podkreśliła, że stał się viralowym hitem Tik Toka, a na YouTube króluje w karcie "Na czasie".

Czytaj także: Rozmawiamy z Jenną Ortegą o serialu Tima Burtona "Wednesday" [WYWIAD]

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów