Obserwuj w Google News

Polski gwiazdor MMA ma więcej odtworzeń „tańca Wednesday” niż Lady Gaga. Jak tego dokonał? [WIDEO]

1 min. czytania
16.12.2022 21:17
Zareaguj Reakcja

„Wednesday” wciąż święci triumfy na platformie streamingowej Netflix. Serial Tima Burtona opowiadający o przygodach Wednesday Addams, ze słynnej „rodzinki Addamsów” obejrzano na całym świecie już ponad miliard razy. W internecie trenduje też „taniec Wednesday”, w którym internauci naśladują gwiazdę serialu, Jennę Ortegę. Okazuje się, że Akop Szostak jest popularniejszy na Tik Toku od samej Lady Gagi.

Szostak kontra Gaga: kto lepiej tańczy?
fot. materiały prasowe Netflix/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„Taniec Wednesday” trenduje na Tik Toku i innych mediach społecznościowych od momentu premiery serialu Tima Burtona na Netflixie. Większość celebrytów wzięło udział w wyzwaniu na jak najepsze odtworzenie choreografii przygotowanej przez Jennę Ortegę. Sama Lady Gaga wzięła udział w wyzwaniu, dziękując Netflixowi oraz TikTokerce, która podłożyła przyspieszoną wersję jej utworu „Bloody Mary” pod viralowy klip z serialu. 

Redakcja poleca

Akop Szostak tańczy lepiej niż Lady Gaga? Tak sądzą użytkownicy Tik Toka

Teraz w wywzaniu wziął udział także zawodnik MMA, Akop Szostak, który specjalnie na potrzeby klipu przebrał się za Wednesday. Jego wideo obejrzano więcej razy niż to, które zamieściła Lady Gaga. Szostak ma obecnie 17 milionów wyświetleń swojego filmiku, a Gaga "jedynie" 10. Mężczyzna nie kryje zachwytu. Czy tańćzy lepiej niż Gaga? Przekonajcie się sami: 

Serial „Wednedsay” nie schodzi z czołowych miejsc listy najchętniej oglądanych produkcji Netflixa. Produkcja jest stale dostępna na platformie.

Czytaj także:  „Barbie“ niczym „2001 Odyseja Kosmiczna“? Pierwszy teaser filmu wgniecie was w fotel [WIDEO]

RadioZET.pl/Supernova/TikTok

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.