Obserwuj w Google News

Dzieci śmieją się z Moniki Richardson: „Eminem po dwóch latach w Polsce”

2 min. czytania
30.09.2023 20:59
Zareaguj Reakcja

W ostatnim czasie Monika Richardson bardzo eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Dziennikarka najpierw przefarbowała sobie włosy na fioletowo, potem na platynę, a finalnie skończyła z różem. Na tym jednak nie koniec. Richardson pokazała w sieci serię zdjęć, na których porównała się do Eminema.

Dzieci śmieją się z Moniki Richardson: „Eminem po dwóch latach w Polsce”
fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson przechodzi obecnie przez duże życiowe rewolucje. Dziennikarka oficjalnie rozwiodła się ze Zbigniewem Zamachowskim, a dodatkowo podjęła decyzję o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim. Oprócz zmian w życiu uczuciowym Richardson zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem i przefarbowała swoje blond włosy na wyrazisty fiolet.

Redakcja poleca

Życiowe rewolucje Moniki Richardson

Metamorfoza Moniki okazała się prawdziwym zaskoczeniem dla jej fanów, choć nie każdemu przypadła ona do gustu. „pani moniko....co sie z pania stalo, ten kolor jakis wariacki jak troll a nie powazna bizneswaman [pisownia oryginalna – red.]” – pisała jedna z internautek. Obecnie jednak na głowie dziennikarki, która regularnie i soczyście krytykuje działalność Telewizji Polskiej, króluje mieszana różu z platyną. Ta natomiast dość jednoznacznie skojarzyła się dzieciom Richardson, które nazwały ją polską wersją Eminema.

Dziennikarka opublikowała w sieci serię zdjęć, na których zestawiła swój wizerunek ze słynnym raperem. Eminem od lat kojarzony jest z blond zapałką. Fryzurka Moniki jest co prawda nieco dłuższa i ma inny odcień, ale być może po latach spędzonych w Polsce, „Slim Shady” faktycznie zafundowałby sobie bliźniaczą fryzurę.

Monika Richardson jest polskim Eminemem? Pokazała zdjęcia

Eminem po dwóch latach w Polsce. Dzieci mało się nie udusiły ze śmiechu po wymyśleniu tej ksywki... Że podobno mam skarpety pod kolor... Że straszny ze mnie "X"... No a "Victoria" to już potworny cringe [ang. żenada] i awkward [ang. niezręczny] moment. A wiecie, który rocznik ten Eminem? Właśnie... Także nie wiem, jak Eminem, ale ja jestem dumna” – pisała dziennikarka.

Monika Richardson wygląda jak Eminem? Pokazała zdjęcia
fot. Instagram @monikarichardson

Przypomnijmy, że Richardson jest matką dwójki dzieci: Tomasza i Zofii, których doczekała się, będąc w związku z brytyjskim pilotem Jamiem Malcolmem. Syn dziennikarki ma 22 lata i jakiś czas temu  postanowił wyjechać z Polski za pracą. 19-letnia córka natomiast, opuściła rodzinne gniazdo i w tym roku zaczęła studia w Londynie. Monika pożegnała Zofię w jednym z wpisów na swoim Instagramie, a przy okazji uderzyła w PiS.

Oni-zafundowali-sobie-wariacki-kolor-włosów-Kto-wypadł-najlepiej
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @m_wisniewski1972