Obserwuj w Google News

Richardson szczerze o rozstaniu z Wojterkowskim. „Będę całkiem sama”

2 min. czytania
06.06.2023 16:27
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson zdradziła, jak wyglądają jej relacje z byłym partnerem, Konradem Wojterkowskim. Gwiazda opowiedziała o rozstaniu i wyznała, czy chciałaby wrócić do związku z biznesmenem.

monika-richardson-opowiedziała-o-rozstaniu-wróci-do-konrada-wojterkowskiego
fot. TRICOLORS/East News

Monika Richardson rozstała się z Konradem Wojterkowskim. Jeszcze niedawno gwiazda odpowiadała na pytania związane z organizacją jej czwartego ślubu. Niespodziewanie para poinformowała o zakończeniu ich związku. - Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, ale też goryczy spowodowanych głównie noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa - pisał na Instagramie Wojterkowski, dodając, że zarówno on, jak i Richardson są „ mocno poorani życiowo”. Teraz dziennikarka udzieliła wywiadu, w którym po raz pierwszy opowiedziała o szczegółach ich rozstania.

Monika Richardson opowiedziała o rozstaniu. Wróci do Konrada Wojterkowskiego?

Tuż po poinformowaniu fanów o zakończeniu relacji z ukochanym Richardson zaczęła otrzymywać od mężczyzn propozycje erotyczno-matrymonialne. Wydaje się, że gwiazda ma spore powodzenie u płci przeciwnej. Niedawno porozmawiała z reporterką Jastrząb Post i zdradziła, jak czuje się po rozstaniu.

- Jesteśmy z Konradem w bardzo dobrych kontaktach, żeby nie powiedzieć stosunkach, bo nie lubię tego słowa - zaśmiała się Monika. - Mamy opiekę naprzemienną nad naszą suczką, Fibi. Widzieliśmy się dzisiaj - dodała.

Dziennikarka postanowiła zapytać Richardson, czy dobre relacje z byłym partnerem mogą sprawić, że gwiazda zechce wrócić do Wojterkowskiego. - Nie. Dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, więc romantycznie już pewnie się nie zaangażujemy z Konradem wzajemnie. Ale wydaje mi się, że możemy zostać przyjaciółmi, a to jest, uważam, już bardzo dużo - stwierdziła, po czym podkreśliła, że dobrze czuje się jako singielka.

Redakcja poleca

Pytana o to, jak zmieniła się jej rzeczywistość po rozstaniu, Monika zwróciła uwagę na inne aspekty jej życia. - Ta zmiana, która w moim życiu następuje, na pewno dotyczy dorastania moich dzieciaków i ich wyprowadzania się z domu. (…) Za chwileczkę będę całkiem sama - powiedziała ze smutkiem.

Richardson wyznała, że wkrótce z domu wyprowadzi się jej syn Tomek. Podobne plany ma również jej córka Zosia, która chce zacząć studia w Wielkiej Brytanii. Gwiazda podkreśla, że aktualnie poświęca się swojej pasji, czyli prowadzeniu szkoły języków obcych. Chce też pomóc dzieciom, które rozpoczynają dorosłe życie.

Redakcja poleca