Obserwuj w Google News

Derpienski z widłami w telewizji. Tak pokazała się w „Damach i wieśniaczkach”

2 min. czytania
30.09.2023 19:35
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski wciąż usiłuje wywalczyć sobie pewne miejsce w show-biznesie. Kontrowersyjna celebrytka dopiero co płakała, że „Dżak” zniszczył jej urodziny, a teraz debiutuje w telewizji uzbrojona w widły. 23-latka wystąpiła w programie „Damy i wieśniaczki”. Premiera odcinka już wkrótce.

Caroline Derpienski podbija „Damy i wieśniaczki”. Kazano jej sprzątać oborę
fot. Instagram @carolinederpienski

Choć Caroline Derpienski zadebiutowała na polskich salonach zalewie kilka miesięcy temu, wciąż robi wszystko, aby o niej mówiono. Kreująca się na kontrowersyjną celebrytkę Białostoczanka chętnie opowiada o swoim światowym życiu, pieniądzach i związku z dużo starszym partnerem, którego ma zazdrościć nawet jej własna matka.

Redakcja poleca

Caroline Derpienski podbija polską telewizję? To wydarzyło się naprawdę

Okazuje się jednak, że latynoski „Dżak”, którego tożsamość wciąż usiłuje zdemaskować znana przeciwniczka 23-latki, wcale nie jest takim ideałem, na jakiego go kreują. Jakiś czas temu  mężczyzna zniszczył urodziny swojej lubej, przez co ona zalała się łzami.

Niemiły incydent nie zdołał jednak doszczętnie zrujnować humoru Caroline. Celebrytka właśnie pochwaliła się, że ma za sobą telewizyjny debiut. „To będzie najbardziej dolarsowy odcinek wszech czasów!” – napisała w sieci, zapowiadając swój udział w programie „Damy i wieśniaczki”.

Wszystko wskazuje na to, że Derpienski ma chrapkę na zostanie kolejną gwiazdą telewizji TTV. Przypomnijmy, że to właśnie ta stacja odpowiada za słynne „ Królowe życia” czy „ Gogglebox. Przed telewizorem”, które osiągały spore wyniki oglądalności, a dodatkowo wypuściły w świat sporą liczbę celebrytów.

Redakcja poleca

Caroline Derpienski wystąpiła w programie „Damy i wieśniaczki”. Ganiała po oborze w różowym szlafroku

Damy i wieśniaczki” to eksperymentalny format, który opiera się na trzydniowej zamianie ról między kobietami pochodzącymi z dwóch diametralnie różnych środowisk. „Dama” udaje się na wieś, gdzie musi zmierzyć się m.in. ze zbieraniem jajek czy wypasem bydła, choć dla niektórych uczestniczek dużym wyzwaniem jest już samo zrobienie jajecznicy i wyżycie za 50 złotych dziennie.

Na instagramowym profilu Derpienski ukazał się zwiastun odcinka z jej udziałem, w którym możemy przyjrzeć się, jak celebrytka sprząta oborę w różowym szlafroczku, gania z taczką czy siada za kierownicą Golfa. W rozmowie z Pudelkiem 23-latka przyznała, że była to „najlepsza przygoda w jej życiu”, choć nie obyła się również bez tych trudniejszych momentów. Caroline zdradziła portalowi, że musiała uciekać przed krową, która chciała ją zaatakować.

„Niestety, jedna z krów mnie nie polubiła i chciała zaatakować. Po powrocie do stolicy myłam się przez pięć godzin, ale było warto” – czytamy. Premiera odcinka z jej udziałem odbędzie się w najbliższą środę. 

Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski