Obserwuj w Google News

Tyle Laluna zarabia w TTV. Nic dziwnego, że ma pieniądze na luksusy

2 min. czytania
25.09.2023 16:44
Zareaguj Reakcja

Wielu zadawało pewnie sobie pytanie - ile zarabia się w telewizji? Laluna znana z „Królowych życia” czy „Diabelnie boskich” szczerze odpowiedziała na pytanie ile dostaje za jeden odcinek show. Nic dziwnego, że stać ją na przepych. A to przecież nie jest jedyne źródło jej dochodu.

Tyle Laluna zarabia w TTV. Nic dziwnego, że ma pieniądze na luksusy
fot. YouTube/TTV

Laluna Uniqe czyli Katarzyna Alexander rozgłos zyskała dzięki stacji TTV. W „Królowych życia” czy „Diabelnie boskich” pokazuje swoje życie, które w dużej mierze kręci się wokół zarabiania i wydawania pieniędzy. Oprócz tego kobieta ma ogromną słabość do poprawek swojej urody za pomocą operacji plastycznych o czym chętnie opowiada charakterystycznym dla siebie ciętym, wulgarnym językiem.

Zobacz też: Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak ujawnili płeć dziecka. Zrobili to w nietypowy sposób

Ile zarabia się w telewizji? Laluna o zarobkach w TTV

Laluna głodna większej sławy zaczęła romans z publiką internetową. Pomógł jej w tym nie tylko Instagram, ale i Fame MMA, w którym wzięła udział. Ostatnio udzieliła też wywiadu Szalonemu Reporterowi, w którym padł temat zarobków. Gwiazda „Diabelbie boskich” nie podała konkretnej kwoty, jaka wpływa na jej konto od TTV, ale mocno zawęziła widełki mówiąc:

- Jestem od ośmiu lat w telewizji. Przy nakręcaniu jednego odcinka można powiedzieć, że zarabiam dwukrotną pensję miesięczną normalnego człowieka.

W takim razie ile zarabia Laluna? Trudno powiedzieć, co celebrytka rozumie poprzez „średnią miesięczną pensję normalnego człowieka”, ale na potrzeby bardziej szczegółowych obliczeń załóżmy, że mowa o średniej krajowej, która w 2023 roku wynosi 5350 zł netto. Oznacza to, że Laluna za jeden odcinek może dostawać ok. 10700 zł. A tych w pierwszym sezonie „Diabelnie boskich” było 18. Oznacza to, że za dwa sezony w roku gwiazda może zgarnąć ponad około 20 tysięcy złotych.

Redakcja poleca

Tak dorabia sobie Laluna. Znalazła strumień pieniędzy

20 tysięcy to jednak dla „królowej życia” grosze, dlatego Laluna ma jeszcze inne źródła zarobku. Celebrytka występuje co jakiś czas w innych produkcjach TTV, prowadzi też swój butik, w którym sprzedaje między innymi peruki i ubrania. Oprócz tego zebrała niemałą publikę na Instagramie, dzięki czemu może zarabiać też na reklamach.

Nie przegap
Tomasz Preniasz-Struś, Joanna Borysewicz, Mike Tyson
10 Zobacz galerię
fot. niutek0YouTube, Diana Domin/East News, Tonya WiseLondon Ent/Splash/EAST NEWS