Obserwuj w Google News

Allan Krupa znów szokuje. Mówi o przejściu na islam: „Sporo mógłbym się nauczyć”

2 min. czytania
30.09.2023 18:07
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Syn Edyty Górniak pojawił się niedawno w podcaście Żurnalisty, któremu zwierzał się ze swoich życiowych rozterek. Allan zagłębił się również w temat wiary: „Myślałem, żeby zostać muzułmanem [cyt. dosł.]” – padło w rozmowie. Co na to niewierząca Górniak?

Allan Krupa chce przejść na islam? „W Koranie jest dużo fajnych lekcji”
fot. YouTube Żurnalista

Polskie gwiazdy nieraz zaznaczały, jak ważna jest dla nich relacja z Bogiem. Na ten temat kilkukrotnie wypowiadali się m.in. bracia Golec, Małgorzata Kożuchowska czy Sebastian Karpiel-Bułecka.  Gwiazd, które nie wstydzą się  wiary w Boga, jest w polskim show-biznesie znacznie więcej, choć nie brakuje również tych, którzy wciąż mają z nim dość skomplikowaną relację.

Redakcja poleca

Allan Krupa wciąż szokuje internautów

Okazuje się, że do grona tych drugich zalicza się Allan Krupa. Syn Edyty Górniak gościł niedawno w podcaście Żurnalisty, któremu zwierzył się ze swoich prywatnych rozterek. Krupa poruszył tam m.in. temat swojego ojca, którego oskarżył o zrabowanie majątku matki. Allan przyznał również, że nie chce odnawiać relacji, a Dariusz Krupa może zwrócić się do niego tylko wtedy, gdy odda Edycie skradzione pieniądze.

Allan Krupa chce przejść na islam? Myślał o tym w przeszłości

Jedynak diwy został tam zapytany również o swoje oczekiwania wobec swojego miesięcznego wynagrodzenia, a jego słowa nieźle zszokowały internautów. Prędko okazało się jednak, że nie było to jedyne wyznanie 19-latka, które wywoła sporo emocji w sieci. Allan przyznał się, że w przeszłości myślał o tym, aby przejść na islam.

- Myślałem, żeby zostać muzułmanem [cyt. dosł.] Wiem, że się śmiejesz teraz, ale miałem przez chwilę taką myśl. Znaczy, od razu nie podjąłbym pochopnie takiej decyzji, tylko musiałbym przeczytać Koran najpierw i to ze 3 razy, żeby zrozumieć na pewno. Ale miałem taką myśl, ale to tylko jakby… nie ze względu, żeby czcić kogoś, tylko z tego co słyszałem, w Koranie jest dużo takich fajnych lekcji, które mogłyby mi się przydać w życiu i po prostu sporo mógłbym się nauczyć z tej książki – przyznał.

Nie trzeba było czekać zbyt długo, aby w komentarzach pod opublikowanym materiałem pojawiło się wiele krytycznych głosów. Internauci zarzucili młodemu Krupie, że jest bananowym dzieckiem i nawet nie wie, jak poprawnie mówi się na wyznawcę islamu, którym sam chciał zostać.

„Chyba muzułmaninem”; „Muzułmanem? Co za poziom”; „Serio... bananowy chłopak” – czytamy w komentarzach.

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk