Obserwuj w Google News

Kulisy rozwodu Richardson i Zamachowskiego. Nadal go kocha?

2 min. czytania
14.09.2023 14:07

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski już oficjalnie są rozwiedzeni. Koniec jednego z rozdziałów w ich życiu uwiecznili na zdjęciu. Chociaż w mediach rozwód celebrytów wzbudził wiele emocji, to obyło się bez skandali i dramatów. Znane są kulisy rozstania – wiadomo, co z mieszkaniem na warszawskim Żoliborzu.

Kulisy rozstania Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W 2014 roku Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Niestety ich uczucie nie przetrwało – po 7 latach poinformowali, że ich drogi się rozchodzą. 12 września 2023 roku Monika Richardson opublikowała na Instagramie zdjęcie z byłym mężem. Zapozowali w sądzie i tym samym dowiedzieliśmy się, że rozwód został sfinalizowany. A co z ich majątkiem?

Zobacz także:  Najpierw szamani, potem hipnoza, teraz apostazja? Monika Richardson o odejściu z Kościoła

Kulisy rozwodu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

W 2021 roku Zbigniew Zamachowski wyprowadził się ze wspólnego mieszkania i zaczął od nowa układać sobie życie. Monika Richardson również szybko znalazła nową miłość. Niestety jej związek z Konradem Wojterkowskim również nie przetrwał, ale zostali przyjaciółmi i na zmianę opiekują się psem.

Monika Richardson w jednym z wywiadów sugerowała, że Zbigniew Zamachowski dopuścił się zdrady. Dziennikarka miała też nie czuć wsparcia z jego strony w wielu życiowych sytuacjach. Mimo wszystko, jak donosi „Super Express”, Monika Richardson ma wciąż ogromny sentyment do byłego partnera.

Redakcja poleca

- Chociaż różnie się o nim wypowiadała, to jednak żywi do niego wielką sympatię. Może nawet jej uczucie do niego się nie wypaliło. Twierdzi, że nie chce wymazywać Zbyszka ze swojego życia i nie zamierza zrywać z nim kontaktu, choć ich drogi jako małżeństwa się rozeszły – mówiła dla „se.pl” koleżanka dziennikarki.

Monice Richardson i Zbigniewowi Zamachowskiemu udało się dogadać, dzięki czemu uniknęli kolejnych sądowych rozpraw. Podobno największym problemem było ustalenie, co zrobić z mieszkaniem na warszawskim Żoliborzu. Wiadomo już, że aktor nie zabiegał o sprzedaż 60-metrowego lokalu i pozostawił go byłej żonie.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News