Obserwuj w Google News

Doda wraca do programu TVP. Koniec bana! „Po 13 latach znowu mam ten zaszczyt”

2 min. czytania
22.01.2023 17:45
Zareaguj Reakcja

Doda ponownie pojawiła się w jednym z programów TVP. Piosenkarka będzie główną gwiazdą muzycznego show Telewizji Polskiej. Czy to koniec bana i początek dłuższej współpracy?

doda-w-programie-tvp-koniec-bana-po-13-latach-znów-mam-ten-zaszczyt
fot. Artur Zawadzki/East News

Doda, choć przez wielu uważana jest za największą gwiazdę w Polsce, od lat nie pojawia się w programach TVN. Wszystko przez jej głośny konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak. Piosenkarka długo nie była też obecna na antenach Telewizji Polskiej. Występy Rabczewskiej blokować miała Joanna Kurska, która z niewiadomych przyczyn ponoć pałała do niej niechęcią. Odkąd jednak żona Jacka Kurskiego została zwolniona z „Pytania na Śniadanie”, drzwi do TVP zostały dla Dody ponownie otwarte. Niedawno gwiazda ogłaszała, że już wkrótce pojawi się w jednym z programów publicznego nadawcy i dotrzymała obietnicy. Ostatnio gościła w muzycznym show 13 lat temu!

Redakcja poleca

Doda wróciła do TVP. Piosenkarka wystąpi w „Szansie na sukces”

Okazuje się, że piosenkarka już wkrótce zasiądzie na kanapach „ Szansy na sukces”, a uczestnicy programu zaśpiewają piosenki z repertuaru samozwańczej królowej. Doda jest wyraźnie zadowolona z zaproszenia do show Telewizji Polskiej. W przerwach w nagraniach chętnie pozowała do zdjęć zarówno solo, jak i u boku prowadzącego, Marka Sierockiego.

- Pierwszy raz gościem byłam w 2005, potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt - napisała Doda na Instagramie i pochwaliła się zdjęciem ze studia programu.

Fani wokalistki z entuzjazmem przyjęli informację o udziale idolki w „Szansie na sukces”.

- Zaszczyt to ma teraz ta telewizja gościć ciebie w tym programie.

- To będzie nie lada wyzwanie dla uczestników, bo utwory Dody nie są takie łatwe do zaśpiewania. Nie mogę przegapić odcinka.

- Super fajnie co oznacza, że ban w TVP zniknął? - dopytywali.

Część z internautów zwróciła też uwagę na specyficzną pozę Rabczewskiej.

- Będąc w TVP, trzeba czuć się zobowiązanym i siedzieć jak Elżbieta Jaworowicz.

- Jaworowicz się chowa - żartowali.

Najwięcej emocji przyniosły jednak spekulacje dotyczące zajęcia przez Dodę fotela trenerki w „ The Voice of Poland”. Piosenkarka od dawna powtarza, że angaż w muzycznym programie to jej wielkie marzenie.

- No to teraz czekamy aż zasiądziesz w „The Voice of Poland”.

- „TVoP” stoi zatem otworem! Czekamy na Twój fotel - dopingowali ją fani.

Po odejściu z Telewizji Polskiej Joanny Kurskiej pojawienie się Dody w show rzeczywiście wydaje się możliwe. Niestety niedawno wokalistka zdradziła, że fotel ma podobno zająć inna piosenkarka.

Czekacie na odcinek „Szansy na sukces” z Dodą w roli głównej?

Oglądaj