Obserwuj w Google News

Doda w jury „The Voice of Poland”? Joanna Kurska już jej nie powstrzyma

2 min. czytania
16.01.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Doda udzieliła wywiadu, w którym po raz kolejny podkreśliła, że marzy o posadzie trenerki w „The Voice od Poland”. Gwiazda upatruje szansy na pojawienie się w show Telewizji Polskiej w zwolnieniu Joanny Kurskiej z TVP. Czy Doda wkrótce zasiądzie w jednym z foteli „TVoP”?

doda-w-jury-the-voice-of-poland-joanna-kurska-już-jej-nie-powstrzyma
fot. Wojciech Strozyk/East News, Artur Zawadzki/East News

Doda niedawno przyznała, że trzykrotnie otrzymała propozycję wystąpienia w programie „ Twoja twarz brzmi znajomo” w roli jurorki. Mimo jej ścisłej współpracy z Polsatem gwiazda konsekwentnie odmawia, dodając, że wolałaby zostać trenerką w „ The Voice of Poland”. Choć piosenkarka nie przewiduje, że transfer Edwarda Miszczaka z TVN do słonecznej stacji wpłynie na jej wystąpienia w Polsacie, nie ukrywa, że zamiast oceniać wcielających się w znanych muzyków celebrytów, pragnie podzielić się swoim doświadczeniem z aspirującymi wokalistami w show TVP. Czy zwolnienie z Telewizji Polskiej Joanny Kurskiej otworzy jej drogę do „TVoP”?

Redakcja poleca

Doda o Joannie Kurskiej i wystąpieniu w „The Voice of Poland”

Rabczewska wielokrotnie wyrażała zdziwienie niechęcią Joanny Kurskiej do jej osoby. Żona Jacka Kurskiego miała blokować wystąpienia Dody nie tylko w „ Pytaniu na Śniadanie”, ale we wszystkich programach TVP. W wywiadzie dla Party wokalistka ponownie została zapytana, z czego mógł wynikać jej cichy „konflikt” z byłą szefową porannego programu Telewizji Polskiej.

- Nie mam pojęcia - wyznała piosenkarka. - Gdybym wiedziała, to bym potrafiła to jakoś rozwiązać, lub próbować wytłumaczyć, że jakkolwiek wymyśliła powód braku sympatii do mnie, to jest on irracjonalny.

Joanna Kurska niedawno pożegnała się z pracą w TVP. Choć Doda upatruje w tym szansę na pojawienie się na antenie Telewizji Polskiej, a niedawno ogłosiła, że wystąpi w jednym z programów stacji, poinformowała, że nie będzie trenerką w najbliższej edycji „The Voice of Poland”, o czym od dawna marzy.

- Słyszałam, że Marina tam ma usiąść. Może w kolejnej edycji się uda. Może zmienią się osoby, które mi nie sprzyjały i zamykały przede mną drzwi. Może kiedyś uda się podzielić wiedzą w tym programie - spekulowała Rabczewska, podsycając plotki o ścisłej współpracy Mariny Łuczenko-Szczęsnej z TVP.

Zobacz także: Marina pojedzie na Eurowizję? TVP lansuje kolejną ulubienicę

Chcielibyście zobaczyć Dodę w „The Voice of Poland”? Myślicie, że jej doświadczenie pomogłoby uczestnikom programu?

Oglądaj