,

Doda wraca do telewizji. Koniec bana w TVP po zwolnieniu Joanny Kurskiej?

11.01.2023 08:20

Doda poinformowała, że już wkrótce pojawi się w jednym z programów Telewizji Polskiej. Gwiazda odniosła się do plotek i zdementowała krążące w sieci informacje o niechęci publicznego nadawcy do współpracy z piosenkarką. Kiedy zobaczymy Dodę na ekranie?

doda-wraca-do-telewizji-koniec-bana-w-tvp-po-zwolnieniu-kurskiej
fot. Pawel Wodzynski/East News, VIPHOTO/East News

Doda przez lata nie mogła pojawiać się na antenie dwóch największych stacji telewizyjnych w Polsce. Konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak sprawił, że dostała bana w TVN-ie. Wkrótce przestała się także pojawiać w programach Telewizji Polskiej, a decyzję w tej sprawie miała podjąć sama Joanna Kurska. Żona byłego prezesa podobno nie pałała sympatią do piosenkarki. Po zwolnieniu Kurskiej z „Pytania na Śniadanie” zaczęto się zastanawiać, czy Doda powróci do łask władz TVP.

Telewizji Polska boi się współpracy z Dodą? „To osoba nieobliczalna”

Piosenkarka do tej pory nie wie, z czego wynikała niechęć żony Jacka Kurskiego do jej osoby. Swego czasu Doda miała nawet zadzwonić do Joanny Kurskiej, lecz ta rzuciła słuchawką.

- Miałam z prezesem Kurskim naprawdę spoko przelot. Przyszedł do mnie na Opole, dał mi jakąś nagrodę. Widziałam się z jego żoną na premierze filmu "Wyklęty", mieliśmy fajną rozmowę. Był pomysł zrobienia koncertu. Nagle im coś totalnie odwaliło. Jakaś paranoja, ban, zakaz, wyrzucanie mnie z TVP. Producenci mnie zapraszają na różne programy, a w ostatniej chwili dostają telefon z góry, że absolutnie nie. Jakim prawem? Płacę podatki na tę stację. Chcę fajnie występować, a ktoś psuje to przez swoje animozje urojone - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Zdaniem informatorów Plejady zwolnienie Joanny Kurskiej wcale nie oznacza jednak rychłego powrotu do współpracy TVP z piosenkarką.

- Nie chcą Dody, bo nie pasuje im do koncepcji. Ma zbyt wyrazisty wizerunek. To osoba trochę nieobliczalna, nad którą nie da się zapanować - miała powiedzieć osoba pracująca w Telewizji Polskiej, dodając, że trudno byłoby znaleźć program stacji zgodny z medialnym wizerunkiem Rabczewskiej.

Doda reaguje na plotki i ogłasza powrót do TVP

Wbrew zapewnieniom informatora Plejady okazuje się, że dla chcącego nic trudnego, a Doda już wkrótce pojawi się w jednym z programów Telewizji Polskiej. Piosenkarka zabrała głos i odniosła się do słów pracownika publicznego nadawcy.

- Nie wierzę, że osoba, która miała to powiedzieć, nie miałaby świadomości, że za dziesięć dni jestem uczestnikiem jednego z programów TVP - powiedziała Rabczewska na Instagramie.

Gwiazda podkreśliła, że przyzwyczaiła się do tego, że w show-biznesie jest mnóstwo zawistnych osób, które źle jej życzą. Wydaje się więc, że plotki o kontynuacji jej bana w Telewizji Polskiej wcale jej nie zaskoczyły.

Dogadanie się z władzami TVP jest Dodzie bardzo na rękę. Nie wiadomo bowiem, czy jej ścisła współpraca z Polsatem nie zakończy się wraz z objęciem funkcji dyrektora programowego przez Edwarda Miszczaka. Przez lata był on związany ze stacją TVN, na antenie której Doda nie pojawiła się już od bardzo długiego czasu.

loader

Logo radiozet Dzieje się