Obserwuj w Google News

Doda pokazała się z tajemniczym mężczyzną. To Dariusz Pachut?

2 min. czytania
14.09.2023 13:34
Zareaguj Reakcja

Doda bardzo często pokazywała się publicznie ze swoim ostatnim chłopakiem, Dariuszem Pachutem. Ostatnio jednak spekulowano, że para się rozstała. Teraz piosenkarka umieściła w sieci zdjęcie, na którym widać tajemniczego mężczyznę.

Czy Doda jest nadal z Dariuszem Pachutem? Pokazała się z tajemniczym mężczyzną
fot. VIPHOTO/East News

Internauci nie kryli emocji, kiedy dowiedzieli się o ostatnim związku Dody. Zarówno ona, jak i jej chłopak, Dariusz Pachut, publikowali w Internecie zdjęcia i filmy, na których byli razem. Nagle jednak przestali to robić, a na dodatek nie obserwują się już na mediach społecznościowych. Parę można jeszcze zobaczyć w reality show Polsatu „Doda. Dream Show”. Ludzie jednak plotkują o ich rozstaniu.

Prawda o związku Dody i Dariusza Pachuta

Piosenkarka i jej partner nie odnoszą się do spekulacji internautów na temat ich związku. Właśnie dlatego fani Dody postanowili wnikliwie analizować każde zdjęcie umieszczane przez gwiazdę w mediach społecznościowych. Dziś nie można jednoznacznie stwierdzić, czy wokalistka nadal pozostaje w romantycznej relacji z Dariuszem Pachutem. Internauci zaczęli już być pewni, że para ze sobą nie zerwała. Według nich wskazują na to drobne szczegóły, których się dopatrzyli. Na jednym zdjęciu Doda odbijała się w okularach swojego chłopaka, a na innym miała jeden z elementów jego garderoby na sobie.

Redakcja poleca

Tajemniczy mężczyzna na zdjęciu Dody. To Dariusz Pachut?

Niedawno Doda umieściła na Facebooku zdjęcia, na których przytula szopa pracza. Wokalistka odwiedziła schronisko dla zwierząt. Dociekliwi fani zauważyli pewnego mężczyznę na jednej z fotografii, który stał za piosenkarką. Sugerowali wprost, że to Dariusz Pachut. Doda jednak ucinała te spekulacje i napisała, że… to opiekunka ze schroniska. Z jednej strony internauci nie chcieli w to wierzyć, ale z drugiej pojawiły się głosy takie jak ten: „To nie on. Jest za chudy na tym zdjęciu. Pachut jest bardziej muskularny. To, że ma tatuaż, nie znaczy, że to Darek”.

Nie wiadomo zatem, czy to partner Dody.

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl