Obserwuj w Google News

Znany piosenkarz trafił do aresztu. Doszło do starcia z policją

2 min. czytania
08.09.2023 13:20
Zareaguj Reakcja

Zach Bryan został aresztowany kilka dni po sukcesie swojego nowego albumu. Muzyk nie zgodził się z decyzją policjanta.

Zach Bryan
fot. Jeffrey McWhorter/Associated Press/East News

W czwartek 7 września 2023 roku Zach Bryan trafił do aresztu. Do sytuacji doszło zaledwie kilka dni po wydaniu nowej płyty, która zajęła pierwsze miejsca na listach przebojów. Co się stało?

Zach Bryan aresztowany: za co zatrzymano muzyka?

O sprawie poinformował między innymi portal Page Six, który potwierdził, że policja zatrzymała muzyka. Gwiazdor country został aresztowany w rodzinnej Oklahomie o godzinie 18:42 czasu lokalnego. Areszt był karą za utrudnianie śledztwa. Potwierdzają to dane internetowe biura szeryfa hrabstwa Craig.

Zatrzymanie nie trwało długo. Po zrobieniu Bryanowi zdjęć w areszcie, wypuszczono go na wolność. Gwiazdor skomentował sprawę za pośrednictwem Twittera. Potwierdził, że został aresztowany i wyjaśnił zaistniałą sytuację.

Dzisiaj doszło do zdarzenia z patrolem autostradowym w Oklahomie. Emocje wzięły nade mną górę i nie kontrolowałem tego, co mówiłem - wyznał Bryan. - Wspieram organy ścigania tak bardzo, jak tylko mogę. W tamtej chwili byłem po prostu sfrustrowany, to zachowanie było do mnie niepodobne, za co przepraszam. Zabrali mnie do aresztu i zrobili mi zdjęcia policyjne ze wszystkich stron - wyjaśnił muzyk. - Módlcie  się, abyśmy wszyscy mogli już o tym zapomnieć, i za ludzi, którzy wiedzą, że staram się, jak mogę. Kocham was i naprawdę przepraszam funkcjonariuszy - czytamy we wpisie.

Nie zdradzono jednak, o jakie śledztwo chodziło. Przedstawiciele Bryana nie skomentowali sprawy w rozmowie z mediami.

Redakcja poleca

Zach Bryan: najnowsza płyta muzyka na listach przebojów

25 sierpnia 2023 roku ukazał się 4. album muzyka zatytułowany po prostu "Zach Bryan". W kolejnych dniach płyta trafiła na listę przebojów Billboard 200. Singiel pod tytułem "I Remember Everything", znalazł się z kolei na 1 miejscu listy Billboard Hot 100.

Oglądaj

Czy zatrzymanie przeszkodzi Bryanowi w dalszej karierze? Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.

Nie przegap
6 popularnych aktorów skazanych za wyjątkowo odrażające zbrodnie [FOTO]
6 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS/SIPA PRESS PH: MIRCOVICH/POOL 257789