Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Poprowadzi program o remoncie

2 min. czytania
14.09.2023 11:09
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor otrzymała ogromne wsparcie po zwolnieniu z Polsatu przez Edwarda Miszczaka. Widzowie byli ciekawi, czy jeszcze zobaczą dziennikarkę na ekranie. Katarzyna Dowbor już nie musi nic ukrywać – poprowadzi program o remoncie w CANAL+ DOMO. Jednak tym razem nie będzie pomagała innym.

Katarzyna Dowbor dostanie nowy program w CANAL PLUS
fot. Tomasz Zukowski/East News

Katarzyna Dowbor przez dekadę była ulubienicą widzów – rola gospodyni programu Polsatu „Nasz nowy dom” była wręcz dla niej stworzona. Gdy gruchnęła wieść o decyzji Edwarda Miszczaka, fani dziennikarki byli gotowi, aby zbojkotować stację. Kasię Dowbor zastąpiła Elżbieta Romanowska, a widzowie mieli dość mieszane uczucia po pierwszym odcinku.

Kasia Dowbor sama była w szoku, gdy została zwolniona – w końcu była lubiana, pomogła ponad 300 rodzinom, a wokół jej nazwiska nie pojawiały się żadne skandale. Dziennikarka nadal ma żal do stacji, że zrobiono to tak nagle, bez szansy pożegnania się z widzami. Katarzyna Dowbor nie załamywała się – korzystała z wolnego czasu na całego i nawet została rolniczką. Wszyscy byli ciekawi, jak potoczy się jej dalsza kariera. Plotki okazały się prawdziwe, bowiem prezenterka dostała program w CANAL+ DOMO.

Zobacz także: Kasia Dowbor mogła wylądować w więzieniu. Wyznała prawdę o swojej przeszłości

Katarzyna Dowbor ma nową pracę. Dołącza do CANAL+

- Bezrobocie Kasi nie trwało zbyt długo. Już podobno znalazła nową posadę w telewizji. Nie będzie to jednak żaden duży program emitowany na antenie TVN-u. Kasię przygarnęła mała stacja Canal+ Domo, która specjalizuje się w tematyce urządzania wnętrz i porad na temat domów, mieszkań i ogrodów. Odetchnęła z ulgą, że udało jej się zaczepić w nowym miejscu – przekazał w połowie lipca jeden z informatorów „Pudelka”.

Kasia Dowbor przez dekadę pomagała potrzebującym rodzinom w remoncie i odświeżaniu ich domów. Teraz nadszedł czas, aby prezenterka dokonała zmian we własnych czterech kątach. Zdjęcia do programu rozpoczną się jesienią. Efekty będziemy mogli obejrzeć już w przyszłym roku na CANAL+ DOMO i w serwisie CANAL+ online.

Redakcja poleca

W nowej produkcji zrealizowanej we współpracy z kanałem CANAL+ DOMO widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu. 

- Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham. Zdecydowałam się na współpracę z CANAL+ DOMO, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię CANAL+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam – przekazała Katarzyna Dowbor.

Nie przegap
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News