Obserwuj w Google News

Artur Barciś uderza w Jarosława Kaczyńskiego. Co powiedział o wyborcach PiS-u?

2 min. czytania
13.12.2022 17:16
Zareaguj Reakcja

Artur Barciś był niedawno gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas rozmowy aktor wypowiedział się na tematy polityczne, głośno krytykując Jarosława Kaczyńskiego. Co powiedział o elektoracie Zjednoczonej Prawicy?

barciś-uderza-w-kaczyńskiego
fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News, Jacek Dominski/East News

Artur Barciś udzielił wywiadu Kubie Wojewódzkiemu i Piotrowi Kędzierskiemu, w którym otwarcie przyznał, że nigdy nie przyjaźnił się z Cezarym Żakiem. Znany aktor wypowiedział się także na tematy polityczne. Skrytykował nie tylko „Wiadomości” TVP, ale samego Jarosława Kaczyńskiego. Co powiedział o wyborcach Prawa i Sprawiedliwości?

Redakcja poleca

Artur Barciś kpi z „Wiadomości” TVP i ocenia rządy Jarosława Kaczyńskiego

Artysta w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że odmawia grania w TVP, co czasami zmusza go do podziękowania za współpracę z uznanymi reżyserami. Mimo to Barciś nie wyklucza wystąpienia w kontynuacji hitowego serialu stacji.

- Zagrałbym w „Ranczu”. Jeżeli to byłby dobry scenariusz, to zagrałbym. Dlatego że to jest kontynuacja czegoś, co dla wielu ludzi jest czymś ważnym i jeżeli ten scenariusz nie byłby fałszywy, tak jak są fałszywe „Wiadomości”, to bym zagrał. Chociaż wiem, że wielu kolegów uważa, że nie powinniśmy kontynuować - powiedział, najwyraźniej nawiązując do ostatniej wypowiedzi Cezarego Żaka, który nie jest fanem pomysłu kontynuacji „Rancza”.

Zobacz także: Ranczo: będzie kontynuacja serialu? Michałowa ostro protestuje

W dalszej części rozmowy Barciś pozwolił sobie na ocenę rządów Prawa i Sprawiedliwości. Wspomniał też o samym prezesie partii, Jarosławie Kaczyńskim.

- Nie rozumiem jego elektoratu. Może w tym jest jakiś ukryty cel. Aktorstwo polega na wiarygodności, aktor musi być wiarygodny. Widz zapomina po chwili, że to jest aktor, który gra. To jest postać, w którą wierzy, jeżeli aktor jest wiarygodny i dobrze gra. To, co robi Jarosław Kaczyński, dla mnie jest niewiarygodne. Moim zdaniem gra źle. Mnie się wydaje, że on sam w tym się źle czuje. On nie ma w sobie ani grama samokrytycyzmu - powiedział o Kaczyńskim aktor.

Zgadzacie się ze zdaniem Artura Barcisia? A może w przeciwieństwie do aktora domyślacie się, czym kierują się wyborcy Prawa i Sprawiedliwości?