Obserwuj w Google News

Artur Barciś nie przyjaźnił się z Cezarym Żakiem: "Wydaje się gburowaty"

2 min. czytania
13.12.2022 13:35
Zareaguj Reakcja

Artur Barciś pojawił się w podcaście prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Opowiedział w programie, dlaczego nie przyjaźni się z Cezarym Żakiem.

Artur Barciś/Cezary Żak
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/Pawel Wodzynski/East News

Artur Barciś i Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych aktorskich duetów w Polsce. Ich role w kultowym serialu komediowym " Miodowe lata" czy " Ranczu" pokochały pokolenia fanów obu produkcji. Aktorzy w pierwszej z nich wcielają się w dwójkę przyjaciół, których bliska relacja przetrwa każdą próbę. Część widzów wyobrażała sobie, że podobnie jest w rzeczywistości.

Artur Barciś nie przyjaźnił się z Cezarym Żakiem: "Wydaje się gburowaty"

Barciś w jednym z ostatnich wywiadów wyjaśnił, że nigdy nie zaprzyjaźnił się z Żakiem. Obaj panowie są inni w życiu prywatnym, niż na ekranie i mają ze sobą inne relacje niż te, które znają widzowie.

Redakcja poleca

Serialowy Tadzio Norek był niedawno gościem popularnego podcastu " Wojewódzki&Kędzierski". W rozmowie nie obyło się o pytania o Cezarego Żaka, z którym tak często dzielił ekran lub sceny w teatrach. Aktor pojawił się we wcześniejszym wydaniu programu i wyznał prowadzącym, że nigdy nie przyjaźnił się z Barcisiem, szokując słuchaczy.

Artysta potwierdził, że przez lata trudno było mu dogadać się z aktorem na innym niż artystyczny poziomie.

Barciś opowiedział o trudnej relacji z Żakiem

- Mamy zupełnie różne charaktery. Czarek jest introwertykiem. Myślę, że to, co on mówi, słuchałem tej rozmowy z wami, jest rodzajem jakiegoś pancerza, nie kreacji — on taki po prostu jest.

Barciś bez pretensji i żalu w głosie wyjaśnił, że akceptuje kolegę i zaznaczył, że często ludzie mogą go zbyt szybko oceniać ze względu na pewne jego cechy. - On jest zamknięty, trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne, dlatego wydaje się gburowaty, chociaż wcale taki nie jest. Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć.

Chociaż wielu widzów "Rancza" i "Miodowych lat" zapewne poczuło zawód, warto docenić szczerość aktorów, którzy zdecydowali się nie udawać bliskiej relacji wbrew oczekiwaniom fanów.